Previous Next

У Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулося правове заняття на тему: «Конституція та закони України - основа сучасної держави»

Надрукувати

26.01.2018, 09:43

24 січня 2018 року у Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулося чергове щомісячне правове заняття на тему: «Конституція та закони України - основа сучасної держави».

Зокрема, головний спеціаліст відділу інформаційно-аналітичної роботи та видавничої справи управління інформації Департаменту Віктор Дворянов нагадав основні засади Конституції України, Законів України «Про державну службу», «Про внесення змін до Закону України «Про інформацію», «Про доступ до публічної нформації», «Про політичні партії в Україні» та «Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях». Також розглянуто етапи Е-декларування 2018 року.

Головний спеціаліст відділу комунікацій з громадськими об’єднаннями управління з питань внутрішньої політики Тетяна Хоменко нагадала про необхідність дотримання процедури при підготовці наказів з основної діяльності.