• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Однією чи двома дозами вакцини в середньому щеплено понад 80% працівників дитсадочків, шкіл та закладів позашкілля у 23 громадах області», – Олег Синєгубов

Про це голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов зауважив під час апаратної нарада 20 вересня. 

«На Полтавщині однією чи двома дозами вакцини в середньому щеплено понад 80% працівників дитсадочків, шкіл та закладів позашкілля у 23 громадах області. Лідером серед вакцинації освітян є Кременчуцький район, де у більшості громад педагоги щеплені більше, ніж на 80%, – зауважив Олег Синєгубов, –  щодо вищої школи, лідером у цьому напрямку серед вишів є ПУЕТ. Заклад першим організував вакцинацію професорсько-викладацького та адміністратор-господарського персоналу на 80%». 

Загалом в області однією чи двома дозами щеплено 72,3 % освітян.

Від сьогодні набрала чинності відповідна постанова Уряду щодо оновлених карантинних нормами. Згідно з якими, у разі посилення обмежувальних заходів запроваджужться масковий режим у громадських місцях. Завантаженість кінозалів та інших закладів культури не більше ніж на 50% місць; спортзалів і фітнесцентрів – не більше 1 особи на 10 метрів квадратних. Зазначені обмеження не діятимуть, якщо в жовтій зоні буде щеплено 80% персоналу та 100% відвідувачів, а в червоній зоні – як відвідувачі, так персонал мають повністю завершити вакцинацію.

«Констатуємо щоденне зростання захворюваності. 99 % важких хворих – це саме не вакциновані особи. Вкотре звертаємося до голів громад, які добре володіють ситуацією щодо вакцинації на місцях та можуть вплинути на ситуацію», – зауважив Олег Синєгубов.

«Попередньо ми вже мали дві хвилі захворюваності на коронавірус. Зараз перейшли в третю, де поступово відбувається підйом захворюваності. На жаль, ми констатуємо й наявність летальних випадків. Аналізуємо кожен», – зауважив директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

За його словами, серед медпрацівників, де вакциновано близько 94%, сплеску захворюваності немає. Це говорить про важливість колективного імунітету для захищеності всіх.

«Зростає кількість пацієнтів у госпітальному секторі. Якщо минулого тижня мали коливання до 100 осіб, то нині – 197 пацієнтів. 17 отримують допомогу через апарати ШВЛ. Усього активних дітей – 87.  Маємо лише  13% зайнятих ліжкомісць, але при таких темпах ситуація може змінитися. Вірус, який циркулює, більше охоплює активне, працездатне населення», – сказав Віктор Лисак.

На апаратній нараді вкотре закцентували увагу на дотриманні всіх карантинних заходів, а також важливості завершити вакцинальну кампанію 0,8 % педагогів, щоб заклади освіти могли працювати в звичному режимі.

 

 

Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk