Previous Next

У межах президентської програми триває реконструкція Центру естетичного виховання в Миргороді

Надрукувати

Ще півтора місяці тому у Центрі естетичного виховання в Миргороді не було даху. Нині ж будівельники готують утеплення покрівлі та завершують зварювальні роботи. На об’єкті посиленими темпами триває будівництво.

Із ходом реконструкції ознайомилися голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов та його перший заступник Дмитро Лунін.

«Завдяки проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» вдасться зберегти історичні будівлю та наповнити її змістом. Після реконструкції близько 800 дітей міста зможуть відвідувати в центрі до 20 гуртків, – сказав Олег Синєгубов. – Разом із головою обласної ради дійшли висновку, що проблем з фінансуванням не повинно виникати».

Нині на будівництві працюють понад 10 робітників.

«Основні роботи вже виконали. Залишилися роботи з облаштування. Обшиваємо гіпсокартоном стіни, накриваємо покрівлю, ремонтуємо цоколь, виконуємо зварювальні роботи покрівлі. Вже замінили вікна та двері. Працюємо за планом, ніяких збоїв немає», – сказав виконавець робіт Олександр Леванівський.

У межах проєкту виконують фасадні й внутрішні оздоблювальні роботи, замінюють сантехніку.

Центр естетичного виховання – будівля 1900 року, яка функціонувала й до цього, але потребувала реконструкції.

Загалом на Полтавщині цьогоріч у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» реалізується 19 проєктів.