• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Олег Синєгубов: Миргородський ліцей після термомодернізації зекономить сотні тисяч гривень в опалювальному сезоні

У четвер, 16 вересня, під час робочої поїздки до Миргорода голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов відвідав Миргородський ліцей імені Івана Зубковського, де нещодавно за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершили термомодернізацію.

Невідомий об'єкт«Наш ліцей – найбільший заклад освіти в Миргороді, у якому навчається 935 учнів та працює понад 100 штатних працівників. Трьохповерхова будівля школи побудована у 1985 році. За роки існування капітальний ремонт у навчальному закладі не проводився, лише часткові ремонтні роботи. А відтепер наш заклад ошатний, теплий, сучасний. Зміни відчули і батьки, і діти. Ліцей має яскравий зовнішній вигляд, а заміна світильників принесла економію електроенергії до 15% щомісяця. Діти із задоволенням ідуть у світле, оновлене приміщення школи», – розповів директор ліцею Юрій Лушин.

Учениця 9-го класу ліцею Софія Проскура розповіла, що школа стала набагато гарнішою, світлішою. Вчителі отримали нові можливості для викладання, тому заняття стали цікавими та інформативними.

«Сюди хочеться щодня повертатися», – говорить Софія.

На роботи в ліцеї виділяли кошти з дежравного на місцевого бюджетів. Наразі реконструйовано систему електроосвітлення, замінено світильники, утеплено фасади будівлі, замінено віконні блоки та зовнішні двері.

«Цю школу ремонтували за президентською програмою «Велике будівництво», – зазначив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов. – Повністю зроблено термомодернізацію будівлі, що дасть змогу зекономити як мінімум 300 тисяч гривень в опалювальному періоді. Термомодернізація – це умовна перша частина проєкту. Далі ми запропонували місцевій владі запроєктувати комплексну реконструкцію всередині школи».

Побудова новітнього освітнього простору, створення сучасних класів, STEM-лабораторій, ремонт спортивної зали – подальші плани, які сподіваються реалізувати за підтримки обласної влади в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk