• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«Бачимо позитивні приклади з впровадження на Полтавщині новітніх технологій видобутку», – Євген Греков

Протягом двох днів в обласному центрі працюватиме VIII Міжнародний галузевий форум «Видобуток. Капітальний ремонт свердловин. Iнтенсифiкацiя». У відкритті заходу взяли участь заступник голови облдержадміністрації Євген Греков, народні депутати України Костянтин Касай та Андрій Боблях. 

Невідомий об'єкт«Розуміємо, які виклики стоять наразі, спільно з законодавчою гілкою влади працюємо над вирішенням актуальних питань. На порядку денному – збільшення якісного використання природних ресурсів нашої держави насамперед для забезпечення енергетичної безпеки України, – зазначив Євген Греков. – Такі професійні заходи, як нинішній форум, сприяють підвищенню якості технологій, що використовують у сфері, залученню найкращих світових практик для видобутку енергоресурсів на території держави й області. Бачимо позитивні приклади з впровадження на Полтавщині новітніх технологій видобутку, які підвищують рівень технологічної безпеки й поліпшують відповідальне ставлення до екології, що є важливим аспектом діяльності у цій сфері». 

Євген Греков звернувся до учасників заходу активно ділитися досвідом і надалі впроваджувати напрацювання у сфері нафтогазовидобутку. 

Ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко розповів, що галузевий форум організовують четвертий рік поспіль – двічі на рік. Залучають і міжнародних партнерів – освітян і представників бізнесу. 

«Традиційно у вересні проводимо зустріч під егідою освіта, наука, бізнес і влада. Протягом останніх чотирьох років наш заклад динамічно просунувся вперед. Не виняток і цей рік. Щоразу під час форуму відкриваємо нові цікаві локації та лабораторії. У понеділок відкрили нову інноваційну локацію за підтримки бізнесу. Відчутна підтримка органів влади, місцевого самоврядування, народних депутатів. Це дає синергетичний ефект», – розповів Володимир Онищенко. 

Протягом двох днів на форумі обговорять питання ефективного управління і використання сучасних технологій та обладнання, шляхи підвищення видобутку вуглеводнів за рахунок впровадження високоефективних техніко-технологічних рішень, капітального ремонту свердловин.

Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk