Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Андрій Кокотюха презентував у Полтаві нову книгу

Український сценарист, письменник, журналіст Андрій Кокотюха приїхав до Полтави із презентацією своєї нової книги «Темні таємниці». Це 68 твір автора. Детектив вийшов у світ 1 вересня цього року. Як зазначив письменник, за останні 5 років – це перший твір на сучасну тематику.

У детективі є містична таємниця, яка супроводжується скоєнням злочину. В лісах на Волині зникає молода киянка. І це зникнення місцеві пов’язують зі страшними легендами, які переповідають у цьому краї.

 «Тут сюжетна лінія, яка перш за все подобається читачкам. Мати шукає свою дитину. І дуже хвилюється, щоб ця дитина лишилася живлю. І заради пошуку іде на різні ризики. Навіть ризикуючи життям стає заручницею маніяка», – сказав Андрій Кокотюха.

Ще на початку зустрічі Андрій Кокотюха зауважив, що позиціює себе насамперед як сценарист. Каже: пише книги під фільми, аби популяризувати обидва види мистецтва. Тому і ця книга стане сценарієм до чергового українського кіно. Це художній твір, і всі герої в ньому вигадані. Однак автор зазначив, буде щасливий, якщо хтось у його героях пізнає себе.
Під час презентації Андрій Кокотюха також оглянув і інші твори: роман «Червоний», «Легенда про безголового», та інші.

Про свої романи письменник розповів школярам, викладачам, бібліотекарям  та всім охочим у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва ім. Олеся Гончара.

У планах митця, написати один із романів про Полтаву 100 років тому. Як пообіцяв письменник, події нового роману розгортатимуться в нашому місті.

_20193.jpg

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk