Previous Next

Презентація книги В.Сердюка «Усі дива трапляються в дитинстві»

Надрукувати

26.01.2018, 13:03

25 січня 2018 року у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася презентація книги полтавського казкаря Віктора Сердюка «Усі дива трапляються в дитинстві».

Цей захід – перший у рамках проекту «Читаємо дитині рідне», який передбачає цикл зустрічей із письменниками та популяризацію літератури для родинного читання.

Під час презентації обговорювалися питання впливу дитячої літератури на формування духовних цінностей у дитини, хто такий друг і що потрібно для того, щоб мати друзів, як стати сміливим, які чудеса може творити добре серце, та чи справді усі дива трапляються в дитинстві.

До книги увійшли твори, написані впродовж останніх кількох років. Автор говорить, що намагається поєднувати вигадку і реальність, та закликає дорослих створювати казку і в реальному житті: Віктор Сердюк пише не лише твори для дітей, а й поезію, розраховану на дорослих. Наприкінці презентації він зачитав гостям деякі свої вірші.

Теплу атмосферу зустрічі доповнили студенти Полтавського музичного училища ім. М.Лисенка: дует бандуристів Дмитро та Павло Пархоменки.