• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Презентація книги В.Сердюка «Усі дива трапляються в дитинстві»

26.01.2018, 13:03

25 січня 2018 року у приміщенні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського за підтримки Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації відбулася презентація книги полтавського казкаря Віктора Сердюка «Усі дива трапляються в дитинстві».

Цей захід – перший у рамках проекту «Читаємо дитині рідне», який передбачає цикл зустрічей із письменниками та популяризацію літератури для родинного читання.

Під час презентації обговорювалися питання впливу дитячої літератури на формування духовних цінностей у дитини, хто такий друг і що потрібно для того, щоб мати друзів, як стати сміливим, які чудеса може творити добре серце, та чи справді усі дива трапляються в дитинстві.

До книги увійшли твори, написані впродовж останніх кількох років. Автор говорить, що намагається поєднувати вигадку і реальність, та закликає дорослих створювати казку і в реальному житті: Віктор Сердюк пише не лише твори для дітей, а й поезію, розраховану на дорослих. Наприкінці презентації він зачитав гостям деякі свої вірші.

Теплу атмосферу зустрічі доповнили студенти Полтавського музичного училища ім. М.Лисенка: дует бандуристів Дмитро та Павло Пархоменки.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk