Previous Next

На Полтавщині за кошти обласного бюджету видали дитячу книгу

Надрукувати

26.01.2018, 17:50

У Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка презентували соціально значущу книгу «Країна Навпакинія» – доробок полтавки, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреата премії імені В.Г.Короленка, учасника багатьох міжнародних та всеукраїнських виставок народної творчості, майстра витинанки, поетеси Тетяни Ваценко.

Привітати автора завітали представники облдержадміністрації, колеги, друзі, а також маленькі шанувальники та ЗМІ.

«Країна Навпакинія» – перша збірка дитячих віршів Тетяни Ваценко, надрукована на замовлення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації згідно з Планом випуску соціально – значущих видань за кошти обласного бюджету», - зазначила директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко, яка також висловила слова вдячності керівництву області, яке підтримало дану пропозицію. «Сподівань на цю книгу було дуже багато. Це чудова книга. Вона не лише для дітей, але й для батьків, братів, дідусів. Адже кожного разу, коли її відкриваєш, бачиш щось нове і цікаве. З нетерпінням сподіваємося на продовження», - сказала Вікторія Пилипенко.

У книзі висвітлений барвистий, загадково-казковий світ, який оптимістично та майстерно поданий в ілюстраціях. Ознайомитися з книгою можна в бібліотеках навчальних закладів та закладах культури області, куди безкоштовно вже передали 300 примірників видання.