• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині відзначили десяту річницю журналу «Діє – слово»

31.01.2018, 10:59

30 січня у приміщенні Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара відбувся урочистий захід з нагоди десятої річниці виходу в світ першого друкованого примірника дитячого журналу «Діє-Слово».

На відзначення ювілею до бібліотеки завітали представники облдержадміністрації, Полтавської спілки літераторів, громадські активісти, співробітники бібліотеки, учнівська молодь та представники засобів масової інформації.

Під час заходу теплим словом згадали талановитих людей, які доклали свої зусилля і працювали над номерами журналів. Зокрема, Володимир Тарасенко – головний редактор першого випуску журналу, який виданий у 2008 році.

«Альманах розрахований на співпрацю з творчими дітьми Полтавщини. Для багатьох з них публікація власних творів на сторінках «Діє - Слово» є першою спробою реалізації своїх творчих задатків. У журналі друкуються віршовані та прозові творчі доробки як початківців, так і більш досвідчених авторів», - поділився член редколегії журналу Віктор Сердюк.

Учасники заходу мали нагоду оцінити творчість юних талантів, однолітків, які декламували власні вірші. А вихованці гуртка образотворчого мистецтва «ФЕНІКС» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді презентували бібліотеці плакат, намальований дітьми під час заходу.

У рамках заходу також відбулася презентація книги Віктора Сердюка «Усі дива трапляються в дитинстві».

До відома: журнал «Діє-Слово» випускається з 2008 року комунальним видавництвом «Полтавський літератор» на замовлення Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю облдержадміністрації за кошти обласного бюджету.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk