• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

«П’ять «спортивних магнітів» Президента будуть завершені до кінця цього року», – Анна Пуртова

Реалізація проєкту «25 спортивних магнітів» у межах «Великого будівництва» Президента Володимира Зеленського незабаром розпочнеться, п’ять об’єктів завершать вже до кінця цього року, написала у колонці для «УП.Життя» народна депутатка Анна Пуртова.

Вона повідомила, що 31 травня Кабінет міністрів затвердив розподіл державної субвенції на розвиток спортивної інфраструктури між місцевими бюджетами.

«Йдеться про суму у 800 млн грн: з них 500 млн грн було передбачено в держбюджеті-2021 і ще 300 млн вдалося виділити через перерозподіл видатків. Ми у Бюджетному комітеті ВР вже дали добро – і незабаром виділення коштів має схвалити парламент», – розповіла Анна Пуртова.

Ці кошти будуть направлені на будівництво, добудову або реконструкцію 11 багатофункціональних спортивних об’єктів упродовж 2021-2023 років.

«Вони зможуть приймати всеукраїнські та міжнародні змагання, там проводитимуть навчально-тренувальні збори для національних збірних з не менше ніж п’яти олімпійських видів спорту. Звичайно, вони будуть відкритими і для масового відвідування», - пояснила нардепка.

Роботи на п’яти таких спортивних об’єктах планується завершити до кінця цього року. Так, в Маріуполі відбудеться реконструкція та благоустрій басейну «Нептун». Мелітополь отримає новий оздоровчий центр з льодовою ареною. Багатофункціональний спортивний комплекс з’явиться в Умані. У Полтаві побудують спортивно-видовищний комплекс, а у Кропивницькому проведуть реконструкцію обласної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву.

За словами Пуртової, ще шість об’єктів будуть побудовані або реконструйовані до кінця 2023 року.

У Кривому Розі відновлять спортивний комплекс «Металург». Нові палаци спорту будуть створені у Хмельницькому та Тернополі. У Новій Каховці  зведуть Центр олімпійських видів спорту. У Рівному побудують універсальний спортивний зал. Місто Тростянець на Сумщині отримає спортивно-оздоровчий комплекс.

«Якщо ми створимо умови для розвитку спорту зараз – то отримаємо результат вже за кілька років», - підкреслила Пуртова.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко повідомив, що за 2021 рік також будуть побудовані, реконструйовані та відремонтовані 80 стадіонів та 29 басейнів.

 

Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk