• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Представники Полтавщини взяли участь у ІV Агрополітичному форумі в межах Міжнародної агропромислової виставки «AGRO-2021»

8 червня 2021 року в Києві розпочала роботу Міжнародна агропромислова виставка «AGRO-2021». У її межах понад 1000 компаній-учасниць з усіх куточків України демонструють найновіші галузеві досягнення та інноваційні рішення, сучасну сільськогосподарську техніку та устаткування. Також у виставці «AGRO-2021» беруть участь компанії з Німеччини, Польщі, Китаю, Литви, Італії, Туреччини.

У межах заходу відбудеться 12 спеціалізованих виставок: ЕкспоАгроТех, Агротранспорт і логістика, Біопаливо, Hi-Tech Агро, Animal'EX, Agro Build-Expo, FishExpo, Рослинництво і агрохімія, Organiс, Еквісвіт, Сучасний фермер, Eco House.

Під час виставки за ініціативи Мінагрополітики проводиться ІV Агрополітичний форум, в якому взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов, керівники сільськогосподарських та фермерських господарств.

33-тю Міжнародну агропромислову виставку «AGRO-2021» та роботу форуму відкрив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко. Участь у форумі взяли перший заступник Мінагрополітики Тарас Висоцький, народні депутати, експерти, радник Президента України Міхаел Саакашвілі.

Особливу увагу на форумі приділили земельній реформі в умовах децентралізації, розвитку сільських територій, реформ зрошення та дренажу, державної підтримки національного товаровиробника, доступу аграріїв до інструментів фінансування. Учасники форуму мали змогу поставити свої питання, внести пропозиції, озвучити проблеми та своє бачення їх вирішення. Фермери Полтавщини взяли активну участь у роботі форуму.

Виставка триватиме з 8 по 11 червня 2021 року.

Довідково: Виставка «AGRO-2021» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації

Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk