• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Представники Громадської ради при ОДА відпрацьовують механізм посилення підтримки ветеранів ЗСУ, МВС, СБУ, учасників АТО/ООС та членів їх сімей

10 червня відбулося засідання представників Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації  з громадськими організаціями ветеранів Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки й учасників АТО/ООС.

Участь у роботі взяли представники вищезазначених громадських організацій та об’єднань, голова Громадської ради при облдержадміністрації  Олександр Дербеньов, голова комісії Громадської ради при ОДА Руслан Рогов,  член комісії Олександр Баленко.

Мета засідання – вивчення проблемних моментів, які турбують пенсіонерів  військової служби, та напрацювання конструктивних пропозицій на перспективу. Серед обговорюваних питань – забезпечення військовослужбовців, учасників АТО/ООС, членів сімей загиблих військовослужбовців житлом, медичним та пенсійним забезпеченням.

«Громадська рада, створена при облдержадміністрації, має велике бажання, щоб порушені вами сьогодні питання – медичного, житлового та пенсійного забезпечення  – були розглянуті в конструктивному діалозі та опрацьовані з можливими шляхами їх вирішення», –  зауважив голова Громадської ради при облдержадміністрації Олександр Дербеньов.

Зокрема, з питання медичного забезпечення учасники засідання акцентували увагу на важливості  проведення зустрічей із відповідальними особами в цьому напрямку: керівництвом  гарнізонів, начальником квартирно-експлуатаційної частини, представниками відповідних міських і обласних структур. Обговорили  формування звернення до Міноборони щодо функціонування поліклініки військового шпиталю.

Нині 1459 військовослужбовців потребують забезпеченням постійним житлом. Це питання вирішується кількома шляхами. Перший – забезпечення постійним житлом у порядку черги, другий – шляхом  грошової компенсації. Торік на Полтавщину було виділено й освоєно грошову компенсацію на суму  22 млн грн.

Щодо пенсійного забезпечення було прийнято рішення продовжити роботу з опрацювання проєкту Закону «Про внесення змін до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» щодо відновлення дії попередніх редакцій норм зазначеного закону» №2141;  провести зустріч із представниками Пенсійного фонду України в Полтавській області з питання забезпечення перерахунку пенсій.

У підсумку учасники засідання обговорили пропозиції щодо подальшого поліпшення забезпечення соціального захисту учасників АТО/ООС та членів їх сімей,  ветеранів ЗСУ, МВС, СБУ.

 

Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk