• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтавській ОДА сформували інститут відповідальної особи за цифрову трансформацію

У Полтавській облдержадміністрації відбулася нарада з питань реалізації перспективних проєктів цифровізації в області. У кожному структурному підрозділі Полтавської ОДА з’явилася відповідальна особа за цифрову трансформацію.

Заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Ігор Панченко наголосив, що такі зустрічі мають пришвидшити процес цифровізації у регіоні.

«Цифрова трансформація – це не окрема сфера, як, наприклад, освіта, медицина, транспорт, культура, туризм… Цифровізація – це складова частина кожної галузі. Тому ми впроваджуватимемо цифровізацію в кожній із них і цим самим будемо покращувати якість надання послуг мешканцям. Наразі цифровізація є пріоритетним напрямком у державі. Ми живемо в інформаційну епоху: вже зараз замовляємо їжу, отримуємо державні послуги, реєструємо ФОП через смартфон. Для нас є особливо важливою цифровізація регіону», – сказав Ігор Панченко.

Наразі управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА вже реалізує та опікується близько трьома десятками проєктів, які пов’язані з впровадження цифровізації на Полтавщині. Серед них: комп’ютеризація бібліотек, телемедицина, впровадження системи електронного документообігу в тергромадах, єдина система відеоспостереження та ін.

«На сьогодні лише дві управлінські структури реалізують процеси, пов’язані з цифровізацією. Тому основна наша задача – підвищення рівня реалізації проєктів, які орієнтовані на цифровізацію певних процесів у розрізі нашої діяльності. Треба об’єднати наші зусилля. Управління інфраструктури та цифрової трансформації тут виступатиме координатором та надаватиме всіляку підтримку», – сказав т.в.о начальника Управління інфраструктури та цифрової трансформації Сергій Марчишинець.

Наразі в Полтавській області реалізується до 30 проєктів. Серед них: комп’ютеризація бібліотечних закладів, впровадження системи електронного документообігу в територіальних громадах, підключення громад до швидкісного інтернету, освоєння субвенції на будівництво та модернізацію ЦНАПІв та інше.

Нині увага зосереджується на реалізації впровадження дашборду цифрових потоків області.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk