• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині готуються до відзначення 25-ї річниці Конституції України

9 червня відбулася нарада з підготовки та проведення в області заходів до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, Дня державної служби та Дня Конституції України. Засідання провела заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко. Члени організаційного комітету визначилися з форматом основних заходів, приурочених до цих дат.

Катерина Рижеченко наголосила, що проводити заходи слід із урахуванням та дотриманням місцевих вимог карантину.

Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко розповіла про заплановані заходи.

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні відбудеться покладання квітів до Вічного вогню на Меморіальному комплексі Солдатської слави. Заздалегідь буде упорядковано територію, прилеглу до місця проведення заходу.

З нагоди 25-тої річниці Конституції України розроблено обласний план заходів. В Полтаві, у всіх містах, селах, селищах потрібно упорядкувати об’єкти та прилеглі території біля пам’ятників, стел, меморіалів, обелісків, пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у XX столітті, загиблих учасників Революції гідності, учасників антитерористичної операції.

28 червня в Полтаві та районних центрах, населених пунктах області відбудуться урочисті заходи. В обласному центрі покладуть квіти до пам’ятника Іванові Мазепі. Також там розмістять тематичні фотозони. Відбудеться рочистий концерт симфонічного оркестру Полтавського фахового коледжу мистецтв імені М.В. Лисенка.

У дворику Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського організують виставку «Сторінками Конституції» та низку екскурсій.

Серед запланованого – проведення документальної виставки «Конституційний процес в Україні: мовою документів» у приміщенні Полтавської ОДА.

Активна підготовча робота ведеться з працівниками бібліотечних та музейних установ, де проводитимуть тематичні книжкові виставки, перегляди літератури, бесіди, наукові круглі столи. У засобах масової інформації будуть публікуватися архівні документи та статті відповідної тематики. Відбудеться й низка культурно-мистецьких, освітніх, інших патріотично-виховних заходів.

Обговорили на нараді й заходи до Дня державної служби.

Image
Image
Image
13_poltavska.png

Анонси

konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk