• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

21 травня в Україні розпочнеться основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

14 травня в режимі відеоконференцзв’язку відбулася координаційна нарада під головуванням першого заступника голови Полтавської обласної державної адміністрації Дмитра Луніна щодо організованого проведення зовнішнього незалежного оцінювання в області.

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, ГУ Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління поліції охорони в Полтавській області, обласного вузла спеціального зв’язку, заступники голів виконкомів Полтавської, Кременчуцької, Лубенської, Миргородської, Гадяцької, Карлівської, Кобеляцької, Пирятинської міських рад, керівники місцевих органів управління освітою та закладів, які визначені пунктами проведення ЗНО.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін повідомив, що на ЗНО в області зареєстровано 12795 осіб. Визначено 71 пункт проведення оцінювання у 8 округах (Полтава, Кременчук, Лубни, Миргород, Гадяч, Пирятин, Карлівка, Кобеляки). Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 21 травня і триватиме по 15 червня. Додаткова сесія – з 26 червня до 16 липня.

Заступник директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Галина Власюк повідомила, що на Полтавщині ЗНО пройде на 71 пунктах, буде задіяно 3410 аудиторій закладів освіти.

«Усі етапи ЗНО відбудуться в заплановані терміни, незалежно від рівня епідеміологічної небезпеки в країні. Керівництво громад має сприяти освітянам у забезпеченні підготовки пунктів ЗНО з дотриманням протиепідеміологічних заходів, забезпечення функціонального супроводу всіх структурних підрозділів. Не проводити по можливості поблизу цих пунктів гучних ремонтних та будівельних робіт у дні тестувань. Узгодити графіки науково-педагогічних працівників, залучених до роботи. Головне – забезпечити вчасну 100% явку педагогічних працівників, які будуть працювати на пунктах ЗНО», – повідомила Галина Власюк.

Особливої уваги потребують 20 пунктів проведення ЗНО у Полтаві, Лубнах Гадячі, Миргороді, Кременчуці, де учасників тестуватимуть із іноземних мов.

Із державного бюджету спрямовується субвенція на придбання засобів індивідуального захисту в розмірі 20 мільйонів гривень. На Полтавську область виділено 620 тисяч гривень. Здійснено попередній розподіл за пунктами тестування необхідної кількості дезінфікуючих засобів для обробки рук та поверхонь, щитків.

У нараді взяв участь і директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко. Він наголосив на злагодженій роботі всіх задіяних у проведенні процедури ЗНО.

«14 раз проходитиме ЗНО в Україні. Жодного разу не було зривів процесу в Полтавській області. Тому й цього року так має бути. Особливо важливе дотримання процесуальних нормативних вимог, що забезпечують об’єктивність оцінювання знань учасників. На кожному пункті буде працювати від 35 до 50 осіб, і кожен із них має свої чіткі обов’язки. Якщо когось немає, це вже загроза об’єктивності оцінювання, – розповів Олександр Сидоренко. – Об 11 годині відкриваються завдання з тестовими роботами і далі треба дотримуватися всієї процедури. Важливо координувати роботу обласного вузла спеціального зв’язку щодо доставки матеріалів».

Процес контролюватимуть працівники ГУ Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Управління поліції охорони в Полтавській області.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk