Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю

Полтавської обласної державної адміністрації

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтавській ОДА на нараді обговорили ряд питань щодо забезпечення перевезення пасажирів транспортом під час проведення Сорочинського ярмарку

Відбулася щорічна нарада з питання «Про забезпечення перевезення пасажирів автомобільним та залізничним транспортом під час проведення Національного Сорочинського ярмарку 2018 року».

Представники мережі автостанцій на період Сорочинського ярмарку створять діяльність тимчасової автостанції, яка буде працювати у визначеному місці і в межах якої буде організовано посадку та висадку пасажирів. Також буде забезпечена логістика пасажирських перевезень на території області з прив'язкою до Сорочинського ярмарку.

«Одним із сьогоднішніх питань стало визначення вартості проїзду, яка буде застосовуватися за всіма напрямками як міжрайонного, так і міжміського сполучення. Також визначення додаткових перевізників, відповідно до поданих заяв на отримання тимчасових дозволів для здійснення пасажирських перевезень саме в період ярмарку», - повідомив в.о. керівника  управління інфраструктури Сергій Марчишинець. Також він зауважив, що на період проведення Сорочинського ярмарку має бути якісне забезпеченні інфраструктури.

«У ході посиленого відпрацювання, яке проходить за дорученням уряду, міністра та керівництва облдержадміністрації у зв'язку з резонансними ДТП, хочу наголосити, що за І півріччя склали 500 актів порушників пасажирських перевізників, то  на даний момент складено більше 100 актів порушення транспортного законодавства. Ця ситуація нас непокоїть тому, що перевізники продовжують нехтувати безпекою перевезення. На період Сорочинського ярмарку вже узгоджений і затверджений спільний графік, у якому ми тиждень спільно з Національною поліцією будемо відпрацьовувати роботу на ярмарку та дороги, які прилеглі до нього. Особливу увагу звернемо на перевірку тих транспортних засобів, які будуть здійснювати маршрут через автостанцію для того, щоб вони відповідали вимогам безпеки. На жаль порушень не зменшується і це спільне відпрацювання буде продовжено до кінця туристичного сезону», - наголосив заступник начальника управління «Укртрансбезпеки» у Полтавській області Володимир Кужіль.

На нараді наголосили, що особлива увага повинна бути до тих перевізників, які здійснюють нерегулярні перевезення під замовлення. При виборі перевізника мають перевірятись їхня якість роботи та документи.

Про організацію дорожнього руху, місця зупинки транспортного засобу розповів інспектор відділу безпеки дорожнього руху управління патрульної поліції в Полтавській області Тарас Полтавець. Він зазначив, що патрулі будуть нести службу на території ярмарку, будуть сформовані пункти пропуску автомобілів. Транспортні засоби будуть направлятись на відповідні стоянки. Також буде направлений відповідний особовий склад, який буде задіяний під час проведення заходів на ярмарку.

Водіїв проінструктують щодо техніки безпеки, наявності засобів безпеки у транспортному засобі та щодо системи вентиляції та аварійних дверей.

«На даний час залізниця готова до прийому гостей та перевезення пасажирів. У приміському сполученні курсують 4 пари електропотягів. Саме раніше можна дістатись з Полтави до Миргорода рейсом о 07.18 зі станції Полтава-Південна, прибуття у Миргород о 10.37. З Миргорода можна дістатись до Полтави о 16.18, до Полтави  потяг прибуває о 19.10. Потяги курсують щоденно без перерв та інших технічних збоїв. У дальньому сполученні курсують 12 пар поїздів, з них 8 пар - щоденно. З 8 пар 4 пари Інтерсіті щоденно і 1 пара Інтерсіті (Skoda), він курсує щоденно, окрім середи. На дані потяги білети можна купити онлайн так в касах. На всіх вокзалах працюють групи допомоги людям з інвалідністю, усі вокзали, окрім вокзалу Ромнів, обладнані кімнатами відпочинку. На період проведення свята якість та послуги будуть на найвищому рівні», - повідомив начальник пасажирського сектору ВП «Полтавська дирекція залізничних перевезень» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Руслан Запорожець.

Начальник відділу експлуатації ТДВ «Полтаваавтотранс» Валентина Старушко пояснила, що діючих щоденних автобусних рейсів до Миргорода  наразі є 20, також планують пустити ще 10 додаткових рейсів. Цього року вартість квитків зросте на 5 грн.

«Хочу зауважити, що перше відправлення з Полтави буде здійснюватись о 05.20 год. А з Миргорода до Полтави останній рейс о 18.45. Цього року вартість квитка змінилась, найвища - 80 грн з Полтави до Миргорода. Минулого року квиток на додатковий рейс Полтава - Великі Сорочинці коштував 80 грн. А з Миргорода до Сорочинців - 25 грн».

Перевізники звернули увагу на якість доріг, оскільки виникає чимало незручностей для водіїв. Також попросили попереджувати про проблеми руху транспорту в разі перевезення гостей зі столиці та інших регіонів країни.

Розклад руху транспортних засобів на свято буде оприлюднено додатково.

konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk