Полтавська плавчиня Марія Дьяченко стала призеркою міжнародних змагань Multinations Swimming Meet Juniors

Надрукувати

Вихованка Полтавської дитячо-юнацької спортивної школи №3 з плавання Марія Дьяченко стала призеркою міжнародних змагань Multinations Swimming Meet Juniors на дистанціях 200 метрів батерфляй – ІІ місце, 200 метрів комплексне плавання – ІІ місце. Змагання відбулися в Броварах 16-18 квітня 2021 року.

Марії – 16 років. Вона майстер спорту України з плавання, входить до основного складу Національної збірної команди України з плавання, є багаторазовою чемпіонкою України та призеркою чемпіонатів України серед абсолютного віку, юніорів та юнаків. Дівчина – постійна стипендіатка міста Полтави за свої спортивні досягнення.

Торік спортсменка стала переможницею та призеркою міжнародного турніру Mad Wave CHALLENGE на дистанціях 100 метрів батерфляй, 50 метрів батерфляй та 100 метрів комплексне плавання. Змагання міжнародного рівня проводили у Бресті в листопаді 2020 року.

Успіху Марія досягла під керівництвом тренера-викладача з плавання Зої Мороз.