• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Гадяцькій міській лікарні завершують реконструкцію приймального та травматологічного відділень під відділення невідкладної медичної допомоги

Сучасне й комфортне для пацієнтів. Таким буде нове приймальне відділення Гадяцької міської лікарні. Тут уже встановили меблі й медичне обладнання: апарат УЗД, ШВЛ, цифровий рентген-апарат.

За дорученням голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова його перший заступник Дмитро Лунін та директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак перевірили стан готовності відділення до прийому пацієнтів.

«Це ще одне приймальне відділення, побудоване за програмою Президента «Велике будівництво», – сказав Дмитро Лунін. – Нині завершальний етап – налагоджують обладнання, якраз монтується КТ. Цю лікарню можна вважати показовою за темпами виконання робіт. Через це відділення вже приймають хворих, які потребують екстреної допомоги, ще трохи і воно запрацює на повну».

Як розповів підрядник Віктор Кондратенко, були повністю проведені демонтажні роботи. Замінили всі комунікації, водо-, електро- і теплопостачання та водовідведення.

«Зробили наливну поліуретанову підлогу, гіпсокартонові стіни, розширили дверні отвори, замінили вікна. Коридори вкриті мармуровою крихтою, що дозволяє їх дезінфікувати», – сказав Віктор Кондратенко.

Директор Гадяцької міської лікарні Олександр Шаповал зазначив, що наразі монтують апарат комп’ютерної томографії. Вже є два лікарі, які працюватимуть із цим обладнанням. Один пройшов відповідне навчання, інший проходить.

«У відділенні надають невідкладну медичну допомогу, можуть робити нескладні невідкладні операції. Є маніпуляційна, мала операційна, травмпункт. На реконструкцію приймального та травматологічного відділень під відділення невідкладної медичної допомоги з державного бюджету виділено 7,2 мільйона гривень. Кошти повністю освоєні. Вся апаратура, яка встановлена, згідно з пакетом може працювати цілодобово, головне її вчасно поповнювати розхідними витратними матеріалами. Відділення буде забезпечене киснем», – сказав Олександр Шаповал.

Приймальне відділення може обслуговувати до 120 тисяч населення. Також облаштували теплобокс для «швидких».

 

Image
Image
13_poltavska.png

Анонси

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk