• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В облдержадміністрації обговорили питання соціального захисту населення

7 квітня в облдержадміністрації відбулася робоча нарада щодо організації роботи управлінь соціального захисту населення. Засідання з заступниками голів РДА, які координують роботу соціального захисту населення та  начальниками управлінь провела заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.  

«До початку процесів децентралізації наша область зарекомендувала себе на високому рівні у сфері соціального захисту. Неодноразово про це говорили на центральному рівні. Працюватимемо, щоб так і було й надалі, – зазначила Катерина Рижеченко. – У зв’язку з реорганізацією з 25 управлінь соціального захисту утворено чотири. Потрібно відпрацювати, щоб ці зміни не призвели до зниження якості надання послуг, призначення пільг, субсидій та допомог. Варто розуміти, що на місцях ви несете повну відповідальність за реалізацію державних програм, допомог і приділення уваги до кожного отримувача й користувача соціальних послуг у нашій області. Виконання цих завдань потребує дуже відповідального ставлення до роботи» – звернулась до заступників голів РДА Катерина Рижеченко.

Директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Людмила Корнієнко зауважила, що відповідальність за рівень соціального захисту населення мешканців районів несуть РДА. Також озвучила завдання, які стоять перед органами соціального захисту міст і районів. Зокрема, акцентувала увагу на необхідності організувати в області роботу з виплати щорічної разової допомоги до 5 травня. Цю допомогу згідно з  законодавством мають отримати 40 тисяч ветеранів війни та сімей загиблих. Жодних затримок виплат не повинно бути. Нині формуються списки.

Важливою залишається підтримка населення під час оплати житлово-комунальних послуг. У зв’язку з закінченням опалювального сезону потрібно зробити перерахунок субсидій до 15 квітня та забезпечити призначення субсидій на неопалювальний період. На Полтавщині  –  це 170 тисяч сімей.  78 тис. проживають у містах, 92 тис. – в селах.

Директор Департаменту наголосила, що на постійному контролі робота з територіальними громадами. Нині ще в 7 громадах не створені відділи соціального захисту. З ними проводиться координаційна робота, щоб вони забезпечували покладений на них напрямок роботи. Наступного тижня відбудеться навчання для працівників територіальних громад. 

Катерина Рижеченко зазначила, що громади в яких немає відповідних управлінь в найкоротші терміни повинні їх створити. Відповідальність за це лежить на головах громад. 

Image
Image
13_poltavska.png

Анонси

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk