• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою планують розширити

У межах робочої поїздки до Кременчука перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін разом із директором Департаменту освіти і науки ОДА Вітою Ковальською відвідали Кременчуцький ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. Оглянули умови навчання та проживання ліцеїстів, ознайомилися з матеріально-технічною базою закладу.

«У ліцеї навчаються 88 хлопців із 10 по 11 клас. Більшість наших випускників (80%) після ліцею успішно вступають до вищих військових навчальних закладів, освітніх установ МВС, ДСНС, – розповів начальник ліцею Валерій Марченко. – Велику увагу приділяємо фізичному вихованню учнів, при ліцеї є секції боксу, футболу, тенісу, нині шукаємо тренера з дзюдо. Також наші вихованці – неодноразові переможці районних олімпіад, призери обласних предметних олімпіад із базових дисциплін, успішно захищаються на конкурсі творчих науково-дослідних робіт Малої академії наук».

Навчальний процес із загальноосвітніх дисциплін організовується на базі Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка.

«Через реформу загальної освіти з 2024 року в ліцеї навчатимуться три роки (10, 11, 12 класи), тому заклад уже зараз треба готувати до розширення, – повідомив Дмитро Лунін. – Торік у закладі почали добудовувати третій поверх, щоб мати змогу розміщувати більшу кількість учнів».

На третьому поверсі планують спорудити навчальні класи, читальний зал, спортзал і тир. На закінчення будівельних робіт та утеплення приміщення необхідно більше 3 мільйонів гривень. Їх планують виділити з обласного бюджету. 

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk