• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

12-річний Андрій Лебедь із Полтави потрапив до трійки кращих спортсменів країни із блискавичної гри в шашки

Із 6 по 14 березня в Херсоні відбувся чемпіонат України з шашок-100. Змагання проводилося у вікових категоріях до 13 та до 19 років серед хлопців та дівчат у трьох самостійних дисциплінах: класична, швидка та блискавична гра.

Команду Полтавської області представляли вихованці Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості: Андрій Лебедь, Микита Щербань, Максим Іщенко, тренер – Іван Кузьмінський.

Змагання з блискавичної гри пройшли в 9 турів загальною тривалістю понад 3 години. У запеклій боротьбі вдача посміхнулася Андрію Лебедю, який поділив 2 та 3 місця, але за результатами особистої зустрічі став другим. Він уперше потрапив до трійки кращих спортсменів країни та отримав заповітні медаль та диплом.

На змаганнях зі швидкої гри серед полтавців кращими результатами були 8 місце Микити Щербаня та 9 місце Андрія Лебедя. Даний день змагань став найвиснажливішим, турнір тривав близько 9-ти годин.

На змаганнях з класичної гри учасники грали по 1 туру в день, однак тривалість гри в одній партії часто складала до 4 годин поспіль, внаслідок ретельного розрахунку варіантів та вибору ходів. За підсумком змагань кращий результат серед полтавців виявився у Микити Щербаня, який посів 5 місце.

Для полтавців це найкращий результат за останні кілька років, не дивлячись на річну перерву у змаганнях, що викликана пандемією. Серед збірних команад областей Полтавщина на 5 місці.

20 березня у Дніпрі стартував аналогічний чемпіонат у вікових категоріях до 10, 16 та 26 років. Полтавську область на ньому представляє 15-річна Дарина Мосієнко, неодноразовий чемпіон та призер України, майстер спорту України.

Управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk