• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Ольга Стефанішина: розраховуємо, що Берлін стане потужним адвокатом економічної інтеграції України з ЄС

Українсько-німецький економічний діалог є історією успіху. На цьому наголосила Ольга Стефанішина, Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, під час виступу на 4-му Німецько-Українському економічному форумі.

«Початок дії зони вільної торгівлі з ЄС був не лише економічним, але й важливим політичним стимулом переорієнтації нашого бізнесу. Німеччина стала основним торговельним партнером України серед держав-членів ЄС. Український ринок дуже перспективний та має великий потенціал. Більшість німецьких компаній, які сьогодні ведуть бізнес на території України, відчувають це, як і переваги від регуляторного зближення України та ЄС. Розраховуємо, що Німеччина стане потужним адвокатом подальшої економічної інтеграції України з ЄС», – сказала Ольга Стефанішина.

Віцепрем’єрка підкреслила важливість нарощування торгівлі між Україною та ЄС через скасування логістичних та технічних бар'єрів. Український бізнес також зацікавлений у доступі на європейський ринок продуктів з доданою вартістю та інтеграції у ланцюжки постачання продукції. 

Ольга Стефанішина нагадала, що Україна вже ухвалила нове законодавство про внутрішні водні шляхи для розвитку логістичних спроможностей і екологічного транспортування продукції. Також Україна проходить через процедури корпоратизації великих підприємств, в тому числі оборонного сектору. Такі трансформації створюють сприятливе середовище для зростання іноземних інвестицій. 

Урядовиця також додала, що Україна задекларувала амбіцію рухатись разом з ЄС у напрямку зеленої трансформації та досягнення кліматичної нейтральності.

«Це надзвичайно амбітна мета для України. Більшість компаній, які сьогодні діють на території ЄС, впродовж 20-30 років проходили різні етапи реалізації кліматичних амбіцій та кліматичних політик. Україна ж зараз проходить ці етапи трансформації одночасно. Важливо, щоб ті політики, інновації та ринки, які започатковуються та розвиваються у рамках зеленої трансформації, також розвивались і в Україні», – сказала Ольга Стефанішина. 

Віцепрем’єрка додала, що Україна занепокоєна можливими торговельними обмеженнями у рамках Європейського зеленого курсу:

«Ми сподіваємося, що наша співпраця у напрямку зеленої трансформації відповідатиме духу лібералізації нашої торгівлі».

Євроінтеграціний портал

 

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk