• +380 (05322) 56-17-18
 • info@adm-pl.gov.ua
 • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Із 20 березня у Полтавській територіальній громаді на два тижні посилюють карантинні обмеження

Відбулося засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області. На ньому розглянули питання про стан епідемічної ситуації в області та запровадження додаткових епідемічних заходів для запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19.

«Ми розуміємо, який стан із захворюваністю наразі по області, який додатковий спалах у Полтаві. Тому вимушені запроваджувати додаткові обмежувальні заходи, – зазначив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов. – Маємо здійснити невідкладні дії, щоб зменшити рівень захворюваності у регіоні».

Директор ДУ «Полтавський обласний лабораторний центр МОЗ України» Андрій Хайлов поінформував, що нині на Полтавщині зареєстровано 72909 випадків підозр на COVID-19. Нових за добу – 648. Усього підтверджених випадків захворювання на коронавірусну хворобу в області зареєстровано 50103, нових за добу – 543. Усього зафіксовано 1066 летальних випадків, за минулу добу – 14.

«Наразі хворіють на COVID-19  213 дітей. Вчора було 183. Найбільше активних хворих дітей у Полтаві – 83, Полтавському районі – 35, Кременчуці – 25, – зазначив Андрій Хайлов. – Загалом в області одужала 43931 особа, за добу – 108. Продовжують лікування 5106 людей. За минулу добу проведено 608 ПЛР-тестувань, 522 ІФА-тестування».

Директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Віктор Лисак розповів, що за добу додалося 40 госпіталізованих.

«99,9% людей, яких ми госпіталізуємо – кисневозалежні. На сьогодні в стаціонарі знаходяться 563 особи. 48 людей – на апаратах ШВЛ. Такого не було навіть при першій і другій хвилях пандемії. Основна частина хворих сконцентрована у Полтаві, але є над чим задуматися колегам із Лубен, Миргорода, – сказав Віктор Лисак. – Ситуація напружена, сьогодні головне захистити й медичних працівників. Нині маємо циркуляцію різних штамів – коронавірус мутує. І контактність надзвичайно висока. Наше завдання – перервати ланцюг передачі інфекції, розмежувати контактування».

Регіональна комісія ухвалила рішення, відповідно до якого суб’єкти господарювання незалежно від форми власності, діяльність яких пов’язана з прийомом та обслуговуванням населення (спортивні зали, фітнес-центри, кінотеатри, торговельні заклади, ринки, організація перевезення пасажирів на міських та міжміських маршрутах тощо) мають посилити виконання протиепідемічних заходів визначених постановою КМУ від 9 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами).

Відповідно до рішення комісії, з 00 год. 00 хв. 20 березня 2021 р. до 00 год. 00 хв. 03 квітня 2021 р. на території Полтавської територіальної громади запроваджуються додаткові (до діючих) обмежувальні протиепідемічні заходи. Зокрема забороняється:

 • відвідування закладів освіти здобувачами освіти, крім студентів 6 курсу та інтернів, що здобувають освіту за медичними напрямами і задіяні у подоланні наслідків поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, учнів (вихованців) закладів дошкільної освіти, початкових класів закладів загальної середньої освіти (1-4 класів), спеціальних шкіл, навчально-реабілітаційних центрів, за умови дотримання в них відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю стану здоров’я учнів (вихованців);
 • приймання відвідувачів у закладах культури та проведення культурних масових заходів (розважальних, соціальних, рекламних й інших) та проведення масових релігійних зібрань;
 • роботу торговельно-розважальних центрів в частині діяльності розважальних закладів;
 • роботу розважальних закладів (дискотеки, нічні клуби тощо).

ГУ Національної поліції в Полтавській області, ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області, Управління патрульної поліції в Полтавській області мають посилити заходи нагляду (контролю) за виконанням протиепідемічних заходів на міських пасажирських перевезеннях (маршрутні таксі, автобуси, електротранспорт тощо), в торгово-розважальних центрах, інших закладах торговельної діяльності.

Image
Image
Image
Image
Image
13_poltavska.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

 • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
 • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
 • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
 • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
 • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
 • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
 • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk