Previous Next

112 млн грн на користь стягувачів – результат роботи ДВС Полтавщини за І півріччя 2018 року

Друк

Сьогодні в прес-центрі ОКІА «Новини Полтавщини» відбулася прес-конференція заступника начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби – начальника Управління ДВС Віталія Коноза.

Під час прес-конференції обговорили основні завдання державної виконавчої служби. Пріоритетними напрямками ДВС Полтавської області залишається стягнення  аліментів, заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов'язаних з трудовими правовідносинами.

Протягом І півріччя 2018 року на примусовому виконанні у відділах ДВС у Полтавській області перебувало 56 785 виконавчих проваджень з виконання виконавчих документів про стягнення коштів до Державного бюджету України на суму понад 272 млн грн.

Також  Віталій Коноза наголосив на другому пакет законопроектів #ЧужихДітейНеБуває, які посилюють відповідальність за несплату аліментів, а саме збільшення мінімальної суми аліментів на утримання дитини, запровадження системи фінансових санкцій для тих батьків, які не сплачують аліменти своїй дитині більше року – від 20% до 50% від суми боргу та ін. Цей законопроект прийнято Верховною Радою 3 липня 2018 року в другому читанні.

«Протягом І півріччя 2018 року на виконанні у відділах ДВС області перебувало 23 163 виконавчих провадження з виконання виконавчих документів про стягнення аліментів, що становить 25 % від загальної кількості. Майже 89 млн грн стягнуто аліментів державними виконавцями за час дії нововведень», - повідомляє Віталій Коноза.

При Головному територіальному  управлінні юстиції у Полтавській області діють регіональні штаби з координації моніторингу  та контролю за станом виконання органами ДВС ГТУЮ у Полтавській області рішень про стягнення аліментів, заробітної плати та інших виплат, пов'язаних з трудовими правовідносинами, під головуванням начальника  ГТУЮ у Полтавській області Олега Тимченка.

Також заступник начальника головного територіального управління юстиції з питань державної виконавчої служби зазначив, що на сьогоднішній день розглянуто та задоволено судами 56 протоколів про вчинення боржником адміністративного правопорушення, з яким виконано в повному обсязі 14 протоколів на загальну суму 24 644 грн, а також за поданнями державних виконавців області понад 900 боржників по аліментах перебувають у розшуку.

Значна увага приділяється виконанню виконавчих проваджень про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов'язаних з трудовими правовідносинами.

«На сьогодні ми відкриті до спілкування. Реагуємо на всі питання, які виникають. У разі якщо є випадки неналежної роботи, ми будемо відповідно тримати засоби реагування. Коли буде здійснюватись контроль суспільства над роботою нашої служби, це значно покращить показники роботи», - додав заступника начальника головного територіального управління юстиції.