• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Структурні підрозділи РДА перевіряють фахівці фонду соціального страхування, податкової служби та пенсійного фонду

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков провів засідання робочої групи з координації реорганізації райдержадміністрацій.

Розповів, що поступ у цій роботі є, переважна більшість структурних підрозділів РДА виконали вимоги, встановлені щодо оформлення передавальних актів. Низка підрозділів перейшли до наступного етапу – перевірок органами фонду соціального страхування, податкової служби, пенсійного фонду. 

На засіданні обговорили питання передачі державного майна, яке перебуває на балансі РДА. Алгоритм визначений: спочатку райдержадміністрації, які припиняються в порядку реорганізації, передають це майно одній з чотирьох РДА в новоутворених районах. Потім останні визначаються, яке майно буде передане в територіальні громади. Очільники райдержадміністрацій новоутворених районів мають узгодити це питання з громадами й надати до ОДА за єдиною формою інформацію. Потім облдержадміністрація формуватиме єдині переліки і готуватиме тематичне подання на Мінекономіки щодо передачі цього майна громадам.

Порушили й питання передачі реєстраційних справ. Євген Греков розповів, що цю тему обговорили з фахівцями Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції. Їхня позиція – ці справи мають бути передані правонаступникам, тобто РДА новоутворених районів.

«Звозити їх в чотири райдержадміністрації не потрібно. Наразі вони можуть залишатися на місцях. Представники архівної служби також залишаються працювати на місцях і, як варіант, можуть бути відповідальними особами, які надають доступ до цих матеріалів за запитами територіальних громад. Розуміємо, що ці реєстраційні справи потрібні на місцях. І якби вони знаходилися в чотирьох РДА, це б ускладнило доступ до них. Необхідно прокомунікувати щодо забезпечення умов зберігання цих справ із громадами, вони мають піти назустріч у цьому питанні». 

На засідання робочої групи запросили фахівців служб, які проводять перевірки структурних підрозділів. Начальник відділу організації та координації контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного фонду України Оксана Пасічник зазначила, що від райдержадміністрацій, їхніх структурних підрозділів уже надійшло 176 заяв на проведення перевірок. Частина вже опрацьовані. Начальник відділу перевірок з окремих питань та окремих платників Головного управління Державної податкової служби у Полтавській області Олексій Кондрашов повідомив, що податківці починають перевірку протягом тижня після повідомлення від РДА чи структурного підрозділу про готовність її пройти. Додав, що у зв’язку з адміністративно-територіальною реформою потенційно потребують перевірок близько 300 суб’єктів господарювання.

Image
Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk