• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Кременчуці попрощалися із загиблими воїнами В’ячеславом Олексієнком і Олександром Войтенком

18 лютого у Кременчуці відбулася церемонія прощання з військовослужбовцями, які загинули 14 лютого неподалік від Новолуганського Донецької області. Кременчужани В’ячеслав Олексієнко й Олександр Войтенко під час виконання бойового завдання підірвалися на вибуховому пристрої.

На церемонії прощання в Міському палаці культури присутні заступник голови Полтавської облдержадміністрації Катерина Рижеченко, міський голова Кременчука Віталій Малецький, службовці військових підрозділів ЗСУ, представники силових відомств, учасники АТО та ООС, громадськість.

Панахида за загиблими проходитиме в Свято-Миколаївському соборі, після якої їх поховають на Алеї Героїв Свіштовського кладовища.

Капітан Войтенко Олександр Володимирович служив командиром  взводу вогневої підтримки військової частини А1493. Народився 30 квітня 1974 року в Полтаві. Військовий за фахом, закінчив Полтавське вище зенітне ракетне командне училище. Був призваний на службу до Збройних Сил України за контрактом Козельщанським РВК Полтавської області від 12 березня 2018 року.

Солдат Олексієнко В’ячеслав Сергійович служив стрільцем, помічником  гранатометника військової частини А1493.  Народився 17 квітня 1987 році  у Кременчуці. Навчався в Кременчуцькому професійному ліцеї  ім.А.С.Макаренка. Був призваний на службу до Збройних Сил України по контракту Кременчуцьким ОВК Полтавської області від 21 жовтня 2019 року.

Image
Image
13_poltavska.png

Анонси

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk