• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Вакцини від COVID-19: що варто знати про холодовий ланцюг?

Наявні вакцини від COVID-19 потребують різних температурних режимів зберігання.

-60… -80°C – таких умов вимагають вакцини виробництва Pfizer/BioNTech. За результатами тендеру обрано приватну логістичну компанію, яка має відповідний досвід логістики медичних препаратів у наднизьких температурах. Вона має достатню кількість обладнання для дотримання вимог холодового ланцюга, а також надає спеціалізований транспорт для доставки вакцини до регіональних центрів. Розвозити вакцину будуть щотижня, суворо дотримуючись температурного режиму. 

В обласних центрах для вакцини підготовлено 25 складів. Вакцини мають бути використані протягом 5 днів з моменту надходження на склад, оскільки там вони будуть зберігатися за температури +2 до +8°C. У районах вакцину не зберігатимуть. Зі складів регіонального рівня її щодня забиратимуть мобільні бригади відповідно до попередньо складеного маршруту виїзду та реєстру людей, які отримуватимуть щеплення.

-20°C – зберігання вакцин при температурі -20°C здатне забезпечити Державне підприємство «Укрвакцина» (підприємство також розмитнює препарати, а потім зберігає на центральному складі). У холодильному обладнанні ДП «Укрвакцина» за -20°C можна зберігати до 3 000 000 доз вакцини. Окрім того, ДП «Укрвакцина» може доправляти вакцини до регіональних складів.

+2…+8°C – такий температурний режим також забезпечить ДП «Укрвакцина». Підприємство має потужності для прийняття на склад і зберігання одночасно до 30 000 000 доз, а також спеціалізований транспорт для доставки в обласні центри.

У регіонах працюватимуть 25 закладів, які можуть зберігати обсяг препаратів дво- чи тримісячної потреби. У районах також передбачено 490 пунктів, в яких може зберігатися обсяг препаратів для задоволення потреби у вакцині до 2-4 тижнів.

Розподіл вакцини відбувається відповідно до наказу МОЗ України на 25 обласних центрів. За наказом МОЗ України обласні центри готують відповідні регіональні розпорядження для розподілу на районний рівень.

 

Комунікаційний центр вакцинації від COVID-19 при

Центрі громадського здоров’я (vaccination.covid19.gov.ua)

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk