Previous Next

У Полтаві нагородили переможців регіонального туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021»

Надрукувати

4 лютого в Полтавському художньому музеї імені М.Ярошенка урочисто підсумували II (регіональний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021». Цього разу випробування учасників відбувалися дистанційно, а переможців визначали у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Математика», «Трудове навчання», «Керівник закладу освіти».

Директор Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського Віталій Зелюк розповів про особливості 26-го конкурсу «Учитель року».

«87 вчителів забажали взяти в ньому участь, а до фіналу дійшли 20 кращих  педагогів, – говорить Віталій Зелюк. – Конкурс був особливим, ситуація з пандемією коронавірусу внесла свої корективи в усі сфери життя, і у формат освітнього конкурсу також. Тому були вимушені тестувати учасників дистанційно. Навіть одне із завдань було типовим для сьогодення – організація навчального процесу за допомогою дистанційних технологій та залучення учнів. Але карантин не завадив провести конкурс успішно, й ось нині маємо чотирьох гідних переможців».

У номінації «Керівник закладу освіти»  кращим став Микола Василенко, директор Пирятинської загальноосвітньої  школи №6.

У номінації «Трудове навчання» перемогла Тетяна Куратнік, учитель закладу «Полтавська гімназія «Здоров’я»  №14.

У номінації «Українська мова та література» переможцем стала Ірина Кисла, учитель закладу «Полтавська гімназія «Здоров’я» №14.

У номінації «Математика» – Вікторія Ковалевська, вчитель Полтавської гімназії №17.

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Віта Ковальська вручила переможцям дипломи та грошові винагороди від обласної влади й побажала успішної участі у всеукраїнському ІІІ етапі конкурсу «Учитель року-2021». Переможці отримали по 20 тисяч гривень, лауреати – по 10 тисяч гривень з обласного бюджету.

Микола Василенко з Пирятина вперше брав участь у подібних конкурсах.

«Директори шкіл дуже бояться оцінювати свою роботу, треба щоб їх інші оцінили. Тому й пішов на конкурс, – розповідає він. – Змагатись було нескладно, адже всі завдання конкурсу – типові для моєї щоденної роботи. 5 років тому, коли я став директором опорного закладу «Пирятинська загальноосвітня школа №6», хотів змінити в закладі все: від організації навчального процесу до харчування учнів. І щодня доводиться вчитися, вдосконалюватися, щоб змінювати умови навчання наших дітей на краще. Я впевнено можу сказати, що наш заклад – один із кращих в області та Україні».