• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Навесні до Збройних Сил України з Полтавщини планують відправити понад 700 осіб

Призов на строкову військову службу в 2021 році проводитимуть в умовах перехідного періоду адміністративної реформи, реформування військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, невизначеності законодавчої бази, карантинних обмежень.

Про особливості цьогорічного призову розповів військовий комісар Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Дмитро Губський на розширеному засіданні колегії обласної державної адміністрації.

При кожному районному, міському територіальному центрі комплектування на базі ЦРЛ створюються призовні комісії.

«Призов на строкову військову службу – важливий вклад систему безпеки держави. Щоб не допустити зриву відправлення молодого поповнення та якіснішого проведення медичного огляду, насамперед варто визначити джерела оплати праці лікарям, відрядженим для роботи в комісіях, фінансування проведення збору біоматеріалу для ІФА-тестування призовників та питання доставки юнаків до полтавського збірного пункту», – сказав Дмитро Губський.

Нині районними (міськими) територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки визначено мінімально необхідну кількість призовників. До початку відправок, 1 квітня 2021 року до складу команд молодого поповнення потрібно зарахувати 778 осіб.

Також Дмитро Губський зазначив, що планові завдання з призову громадян на строкову військову службу в області в 2020 році виконані на 100%.

Найкраще спрацювали призовні комісії Чутівського, Козельщинського, Гадяцького, Глобинського, Диканського, Зіньківського, Хорольського, Лохвицького, Полтавського районів та міста Горішні Плавні.

Протягом 2020 року притягнено до адміністративної відповідальності за ухилення від військової служби 1633 особи. Щодо 28 громадян матеріали передано на порушення кримінальних справ, із них: притягнуто до кримінальної відповідальності за статтею 335 КК України – 25; відмовлено в порушенні кримінальної справи за відсутністю складу злочину – 3.

Image
Image
Image
13_poltavska.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk