• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині розробляють обласний Регіональний план управління відходами

18 січня на апаратній нараді обговорили питання «Про стан виконання Комплексної програми поводження з твердими побутовими відходами в Полтавській області на 2017-2021 роки».

Полтавською ОДА, спеціалістами Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» у співпраці з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH розробляють новий Регіональний план управління відходами в Полтавській області. Про це повідомив заступник директора Департаменту будівництва, МіА та ЖКГ  Едуард Рева.

«У 2017 році була затверджена Комплексна програма поводження з твердими побутовими відходами в Полтавській області на 2017-2021 роки. Нову Програму потрібно буде розробляти з урахуванням нового адмінустрою. Фахівці GIZ готові після завершення локдауну 25-29 січня представити свої пропозиції, які можна вкласти в Регіональний план. Хотілося б, щоб наші громади також знайшли своє місце в плані»,– сказав Едуард Рева.

Заступник голови облдержадміністрації Євген Греков зазначив, що завдяки GIZ до розробки документу долучаться іноземні фахівці. Також вони долучилися й до фінансування. 

«Цей Регіональний план буде тим стратегічним документом, який замінить програму поводження з твердими побутовими відходами, або вже нова програма на 2022 рік буде розроблятися на підставі цього плану. Після доопрацювань план винесуть на розгляд та затвердження депутатам облради», – сказав Євген Греков.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зауважив, що дуже багато питань виникає по темі поводження з твердими побутовими відходами.

«Зокрема це стосується і  стихійних сміттєзвалищ, і паспортизації вже існуючих. Я певен, що жодна громада не буде стояти осторонь розробки програми поводжень із відходами, бо ця проблема дуже хвилює місцеве населення», – сказав Олег Синєгубов.

Загалом в області щорічно утворюється близько 1,7 млн м3 твердих побутових відходів, які видаляються на звалища й полігони твердих.

Image
Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk