• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Розпочалася реєстрація для участі у сертифікації вчителів 2021

18 січня стартувала реєстрація всіх охочих вчителів початкових класів для участі у зовнішньому оцінюванні професійних компетентностей, що триватиме до 31 січня 2021 року включно. А вже 27 лютого відбудеться незалежне тестування учасників сертифікації.

«Сертифікація – це можливість вчителя випробувати власні сили та підтвердити статус професіонала своєї справи. Адже зовнішнє оцінювання є чудовою нагодою педагогам проаналізувати методику роботи, зрозуміти вектори професійної діяльності. Крім того, процедура сертифікації – інструмент мотивації вчителя до саморозвитку, самовираження та педагогічного зростання», – зазначив Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак.

Участь у сертифікації добровільна і має на меті пошук агентів змін Нової української школи, професіоналів, які готові впроваджувати та поширювати методики компетентнісного навчання та ділитись своїм досвідом.

У 2021 році реєстрація на сертифікацію відбуватиметься у два етапи:

18-27 січня 2021 року – основний етап (у межах граничної кількості для кожного регіону, зокрема кількість вчителів, які можуть сертифікуватись від Полтавської області складає 70 осіб);

28-31 січня – додатковий етап (у межах граничної кількості вчителів, які можуть реєструватися для проходження сертифікації, тобто якщо квота Полтавської області буде вичерпана, є можливість її дозаповнити місцями з інших областей).

Зареєструватися можна через вебпортал Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua.

Нагадаємо, пілотна сертифікація вчителів початкових класів розпочалася в Україні в 2019 році. Тоді для її проходження зареєструвалися 857 учителів. 2020 року бажання взяти участь у сертифікації виявили 1711 педагогів з усієї України. Полтавщина увійшла до вісімки областей, які на 100 % заповнили квоту, що становила 69 осіб. Усього за два роки у Полтавській області успішно сертифікувався 61 вчитель початкових класів.

Олена Сластнікова, сертифікований вчитель-2020 року, ділиться враженнями: «Участь у сертифікації безперечно сприяла моєму професійному зростанню, мотивувала до ґрунтовного опрацювання нормативно-методичної бази, глибокого аналізу своєї роботи в різних напрямках; стимулювала опановувати сучасні STEM технології та оволодівати мистецтвом тьютора та модератора в навчальному процесі. Безсумнівно, сертифікація це рушій для саморозвитку та втілення нових креативних ідей у педагогічній діяльності».

Сертифікація-2021здійснюватиметься у три етапи. Перший етап незалежне тестування (організовує Український центр оцінювання якості освіти). Другий етап – самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності. Третій етап – вивчення експертами практичного досвіду роботи учасників сертифікації (ці два етапи організовує Державна служба якості освіти України).

Зазначимо, вчителі, які подолають всі етапи сертифікації, отримають  щомісячну доплату в розмірі 20 відсотків посадового окладу протягом трирічного строку дії сертифіката. Також, успішна сертифікація є підставою для зарахування атестації педагогічним працівником, присвоєння відповідної кваліфікаційної категорії та/або педагогічного звання.

Сертифіковані вчителі 2019 року залучалися до проведення інституційних аудитів закладів загальної середньої освіти Полтавської області та вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації у ролі експертів в 2020 році.

Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області

Image
Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk