• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині введено цілодобове чергування на дорогах державного та місцевого значення

Для недопущення заторів на дорогах при ускладненні погодних умов ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» із 16 листопада запровадило цілодобову роботу диспетчерської служби.

Визначено дороги та їхні ділянки, які підлягають першочерговому снігоприбиранню та обробці протиожеледною сумішшю. Це дороги, що поєднують районні центри, автобусні маршрути, спуски й підйоми та небезпечні повороти.

Про це на апаратній нараді 18 січня повідомив директор ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан.

«Із метою ліквідації зимової слизькості на осінньо-зимовий період 2020-2021 років заготовлено 24,5 тис. тонн  протиожеледного матеріалу. Боротьба із зимовою слизькістю здійснюється в першу чергу на аварійно небезпечних ділянках та на ділянках із повздовжнім ухилом більше 60%, на ділянках із видимістю менше 350 м, радіусах у плані менше 600 м. Експлуатаційне утримання доріг місцевого значення здійснюється технікою та механізмами в кількості 225 одиниць», – сказав Олексій Басан.

Працює цілодобова гаряча лінія, куди можна звертатися при виникненні ускладнень на дорогах. Під час погіршення погоди, за п’ять діб у січні надійшло 45 звернень. Підрядні організації на них відреагували оперативно та забезпечили проїзд по всій області.

  Олексій Басан нагадав, що відповідно до правил утримання зимових доріг, повне очищення на дорогах загального користування проводять після випадання снігу. Підрядники починають працювати відразу після того як починається сніг. Агентством місцевих доріг розробляється платформа щодо вставлення на снігоочисній техніці спеціальних навігаторів. За допомогою їх можна буде відстежувати,  де працюють машини.

Також Службою автомобільних доріг у Полтавській області введено цілодобове чергування на дорогах державного значення. Усього на чергуванні перебуває 87 дорожніх механізмів та 113 працівників.

Як поінформував начальник Служби автомобільних доріг в Полтавській області Іван Краповницький для ліквідації ожеледиці  заготовлено  35150  т  фрикційних матеріалів (пісок, гранвідсів) та 7100 т технічної солі. Усього заготовлено 42250 т піщано-соляних сумішей.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов зауважив, що очистка доріг взимку повинна бути ефективною, оперативною та якісною. Підрядники та дорожники спільними зусиллями мають зробити проїзд автошляхами області безпечним та комфортним за будь-якої негоди.

 

Image
Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk