Previous Next

Колектив Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА долучився до відзначення Дня державної служби

Друк

Працівники структурних підрозділів Полтавської облдержадміністрації взяли участь у просвітницькому заході «Збагатимося своєю історією», який відбувся з нагоди 100-річчя запровадження державної служби. Зокрема долучився до дійства й колектив Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

Держслужбовці відвідали відділи нової та новітньої історії Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського в супроводі співробітників і директора закладу Олександра Супруненка, а також послухали козацьку думу у виконанні кобзаря, бандуриста, заслуженого художника України полтавця Івана Новобранця. Після екскурсії музеєм відбулося нагородження працівників Департаменту.

– Державним службовцем бути складно. Ми обрали цей шлях і маємо сумлінно, відповідально й творчо підходити до виконання завдань, які ставить перед нами держава. Наша робота часто триває не з восьмої до сімнадцятої й не з понеділка по п’ятницю, але долучаючись до різноманітних заходів, які відбуваються на Полтавщині, розумієш, наскільки вони важливі, відчуваєш гордість за свій край. Ми зрештою не усвідомлюємо, що беремо участь у творенні історії, – зазначила директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторія Пилипенко. – Поважаймо один одного, ставмося доброзичливо й із розумінням, гуртуймося й допомагаймо колегам.

Вікторія Пилипенко та її заступник Юрій Варченко із нагоди професійного свята відзначили працівників Департаменту. Так, Почесною грамотою Полтавської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у забезпечення належного виконання завдань під час реалізації сучасної державної політики, високий професіоналізм та з нагоди 100-річчя запровадження державної служби в Україні нагородили начальника відділу інформаційно-аналітичної роботи та видавничої справи Оксану Лісан. Грамотами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків, високі професійні якості, вагомий особистий внесок у реалізацію держаної політики та з нагоди 100-річчя запровадження державної служби в Україні відзначили заступника начальника управління – начальника відділу комунікацій з громадськими об’єднаннями управління внутрішньої політики Олександра Отича, заступника начальника управління – начальника відділу комунікацій із засобами масової інформації управління інформації Юлію Даценко, головного спеціаліста відділу комунікацій з громадськими об’єднаннями Інну Дахно, головного спеціаліста відділу політичного аналізу та прогнозування управління з питань внутрішньої політики Сергія Іващенка.