• +380 (05322) 56-17-18
 • info@adm-pl.gov.ua
 • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Мінрегіон роглянув попередній перелік проєктів ДФРР від Полтавщини

У Полтавській облдержадміністрації відбулася онлайн нарада з Міністерством розвитку громад та територій України щодо стану формування переліку проєктів, що фінансуватимуться в 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря розповів про ключові пріоритетні напрямки проєктів ДФРР та програми «Великого будівництва» на поточний рік.

«По-перше, проєкти повинні бути розвитковими, створювати додану вартість і давати нові робочі місця. Також вони мають враховувати специфіку регіону, – сказав Іван Лукеря. – За напрямками пріоритет надається мережі надання публічних послуг у сферах освіти, охорони здоров’я, спорту і туризму. Все, що не завершено в 2020 році, має бути добудоване в 2021 році. А до проєктів нового будівництва є кілька вимог: об’єм фінансування – не менше 10 мільйонів та наявність проєктно-кошторисної документації уже в квітні, щоб можна було почати будівництво і не створювати чергові довгобуди».

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін надав міністерству попередній перелік відбору проєктів, що можуть фінансуватися з ДФРР у 2021 році.

«12 січня на засіданні регіональної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм ми узгодили перелік проєктів, які набрали найбільшу кількість балів за технічними завданнями по пріоритетним напрямкам, які були рекомендовані Мінрегіоном. По більшості ініціатив на сесіях громад уже навіть погоджене співфінансування, лише в по будівництву басейну в Миргороді сесія збереться найближчим часом», – розповів Дмитро Лунін.

До попереднього переліку полтавських проєктів ДФРР увійшли:

 • реставрація Полтавської обласної філармонії;
 • реконструкція приміщення під музей у Більську;
 • створення науково-освітнього простору «Музей науки» у Полтаві;
 • створення комунального підприємства з переробки молока й виробництва молочної продукції на території Лохвицької громади;
 • реконструкція з добудовою будівлі рентген-діагностичного кабінету Кременчуцького обласного онкологічного диспансеру;
 • реконструкція Полтавського обласного клінічного онкодиспансеру з добудовою радіологічного відділення і лабораторії радіонуклідної діагностики;
 • будівництво басейну в Миргороді та реконструкція спортивного залу в Демидівській ЗОШ (проєкт є перехідним з минулих років).

Ці проєкти остаточно має затвердити Міністерство розвитку громад та територій України в лютому, щоб вчасно почати реалізацію.

Нагадаємо, що сума виділених коштів ДФРР на Полтавську область у 2021 році наразі становить 118,8 мільйона гривень (adm-pl.gov.ua/news/u-2021-roci-nadiyde-1188-milyona-griven-iz-derzhavnogo-fondu-regionalnogo-rozvitku-na-realizaci).

Image
Image
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

 • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
 • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
 • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
 • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
 • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
 • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
 • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk