• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Упродовж весняного призову на строкову військову службу з області направлено 575 осіб. Полтавщина виконала план на сто відсотків

На сьогоднішній апаратній нараді в облдержадміністрації розглянули два питання. Військовий комісар Полтавського обласного військового комісаріату полковник Дмитро Губський підбив підсумки призову на строкову військову службу на теренах краю в квітні-травні поточного року. Доповідь начальника Полтавського обласного управління водних ресурсів Володимира Фомичова стосувалася відновлення працездатності зрошувальних систем Полтавщини.

Нараду провів перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький. На її початку він привітав заступника голови облдержадміністрації Романа Товстого із днем народження, а також вручив депутату обласної ради Руслану Рогову з нагоди його п’ятдесятирічного ювілею Почесну грамоту обласної ради, нагрудний знак і годинник.

– Упродовж весняного призову 2018 року на строкову військову службу в регіоні направлено, без урахування резерву, 575 осіб. Із них до Збройних Сил України – 355, Національної гвардії України – 140, Державної служби спеціального транспорту й Державної прикордонної служби – по 40. Загалом область виконала завдання щодо призову особового складу на строкову службу на сто відсотків. Водночас деякі військові комісаріати не впоралися із плановим завданням, проте завдяки роботі колективів Хорольського, Глобинського, Кобеляцького, Горішньоплавнівського, Зіньківського, Машівського військкоматів, які перевиконали показники, область змогла досягти належного результату. На жаль, досі одним із негативних явищ є неявка громадян до військових комісаріатів із метою ухилення від проходження військової служби. Найгірший стан справ зафіксовано в Лубнах, Кременчуці й Полтаві, Лубенському, Кобеляцькому, Шишацькому, Котелевському, Гадяцькому, Глобинському і Кременчуцькому районах, – поінформував Дмитро Губський.

Також він звернув увагу на необхідність якісної й організованої роботи медичних комісій. Зазначив, що упродовж двох місяців весняного призову явищ корупційної діяльності з боку військових комісаріатів та медичних представників не зафіксовано.

Дмитро Губський звернув увагу й на стан здоров’я призовників. Розповів, що чимало осіб непридатні цим показником до військової служби.

– Голови районних державних адміністрацій мають зосередити увагу на питанні призову на строкову військову службу, порушували його на нарадах й очолили разом із керівниками районних військових комісаріатів напрямок із проведення відповідної роботи, – наголосив Андрій Пісоцький. – Крім того, дуже важливо й надалі приділяти увагу розвитку й популяризації занять фізичною культурою і спортом, залучати молодь до здорового способу життя.

Володимир Фомичов розповів, що питання відновлення зрошувальних систем в області порушується з 2014-го. Усього таких державних систем у регіоні – одинадцять.

– Основні зрошувальні системи на Полтавщині зведені у 1970-1980-их, тобто їм уже в середньому по 40 років. Термін їх використання – 10-15 років, строк роботи – 20-25 років. Після інвентаризації у 2013-му визначено, що деякі системи мають можливість відродження, як, наприклад, Градизька й Машівська. Є чотири складові відновлення – бажання використовувати зрошувальні системи, наявність водних ресурсів, технічна можливість відновлення й ефективна економіка регіону, – пояснив Володимир Фомичов.

Він акцентував увагу на необхідності розвитку крапельного зрошування, яке, за його словами, є ефективнішим.

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk