Previous Next

По всіх об’єктах, які зводять за кошти ДФРР, є позитивна будівельна динаміка

Надрукувати

Стан будівництва об’єктів, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку, і реконструкції приймальних відділень обговорили на нараді в голови облдержадміністрації. 

Невідомий об'єктЗаступник директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Олена Онупко поінформувала, що будівельна готовність підземного паркінгу для «швидких» – 93%. Там проводять пусконалагоджувальні роботи, як і в спортзалі Ромоданівської школи. Готовність останнього – 96%. Така ж у Лубенського ДНЗ №9 «Берізка». На завершальному етапі – реконструкція школи №9 у Миргороді. Стовідсоткова будівельна готовність велосипедних доріжок – у Миргороді. 

Олена Онупко додала, що в центр надання адміністративних послуг, що в Полтаві, неподалік від адмінбудівлі ОДА, замовили меблі. 

«Меблі будуть закуплені за рахунок економії при будівництві. Кошти, які залишилися, ми спрямували на придбання частини меблів, необхідних для функціонування приміщення», – пояснив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Олена Онупко повідомила, що очікують отримання сертифікатів на введення в експлуатацію трьох освітніх закладів – школи у Заводському, Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів і ДНЗ №1 «Теремок» у Лохвиці. Минулої п’ятниці подали документи на отримання декларації про готовність по ДНЗ у Піщаному. 

«Триває впровадження сучасних інформаційних технологій для створення безпечного середовища громади Кременчука. Зокрема, за два тижні встановили ще 73 камери в семи школах. Почали монтувати ситуаційний центр», – додала Олена Онупко.

Зазначила, що триває реконструкція семи приймальних відділень. Демонтаж проводять у 1-ій міській клінічній лікарні, що в Полтаві, та Миргородській ЦРЛ. У Гадяцькій ЦРЛ відбуваються внутрішні роботи, шпаклівка, облицювання плиткою. У ЛІЛ «Кременчуцька» демонтують перестінки, замінюють водопровід. У Лубенській лікарні інтенсивного лікування утеплюють фасад, оздоблюють стіни і стелю, тривають штукатурні роботи, облицювання плиткою. У приймальному відділенні Горішньоплавнівської міської лікарні будують цегляні перестінки. У Хорольській ЦРЛ проводять теплоізоляцію будівлі, тривають монтажні роботи, штукатурять стіни і стелю. Будівельна готовність закладу – 80%.