• +380 (05322) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

По всіх об’єктах, які зводять за кошти ДФРР, є позитивна будівельна динаміка

Стан будівництва об’єктів, що фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку, і реконструкції приймальних відділень обговорили на нараді в голови облдержадміністрації. 

Невідомий об'єктЗаступник директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації Олена Онупко поінформувала, що будівельна готовність підземного паркінгу для «швидких» – 93%. Там проводять пусконалагоджувальні роботи, як і в спортзалі Ромоданівської школи. Готовність останнього – 96%. Така ж у Лубенського ДНЗ №9 «Берізка». На завершальному етапі – реконструкція школи №9 у Миргороді. Стовідсоткова будівельна готовність велосипедних доріжок – у Миргороді. 

Олена Онупко додала, що в центр надання адміністративних послуг, що в Полтаві, неподалік від адмінбудівлі ОДА, замовили меблі. 

«Меблі будуть закуплені за рахунок економії при будівництві. Кошти, які залишилися, ми спрямували на придбання частини меблів, необхідних для функціонування приміщення», – пояснив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Олена Онупко повідомила, що очікують отримання сертифікатів на введення в експлуатацію трьох освітніх закладів – школи у Заводському, Мартинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів і ДНЗ №1 «Теремок» у Лохвиці. Минулої п’ятниці подали документи на отримання декларації про готовність по ДНЗ у Піщаному. 

«Триває впровадження сучасних інформаційних технологій для створення безпечного середовища громади Кременчука. Зокрема, за два тижні встановили ще 73 камери в семи школах. Почали монтувати ситуаційний центр», – додала Олена Онупко.

Зазначила, що триває реконструкція семи приймальних відділень. Демонтаж проводять у 1-ій міській клінічній лікарні, що в Полтаві, та Миргородській ЦРЛ. У Гадяцькій ЦРЛ відбуваються внутрішні роботи, шпаклівка, облицювання плиткою. У ЛІЛ «Кременчуцька» демонтують перестінки, замінюють водопровід. У Лубенській лікарні інтенсивного лікування утеплюють фасад, оздоблюють стіни і стелю, тривають штукатурні роботи, облицювання плиткою. У приймальному відділенні Горішньоплавнівської міської лікарні будують цегляні перестінки. У Хорольській ЦРЛ проводять теплоізоляцію будівлі, тривають монтажні роботи, штукатурять стіни і стелю. Будівельна готовність закладу – 80%.

Image
Image
Image
13_poltavska.png
konjur.png

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk