Previous Next

Конкурсний комітет із відбору бізнес-проєктів для надання фінансової підтримки мали і середнім підприємцям розглянув дві ініціативи

Надрукувати

Відбулося засідання Конкурсного комітету з відбору бізнес-проєктів у межах Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Полтавській області на 2017-2020 роки. Провів захід директор Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Максим Калінін. 

Невідомий об'єкт«Проводимо чергове засідання конкурсного комітету з відбору бізнес-проєктів щодо надання фінансової підтримки на часткове відшкодування витрат за кредитами, залученими суб’єктами малого та середнього підприємництва. Захід відбувається у межах Комплексної програми. Вона була розрахована на 2017-2020 роки, її дія вже закінчується. Розробляємо нову, аналогічну програму для підтримки малого і середнього бізнесу», – повідомив Максим Калінін. 

До складу комітету входять представники департаментів економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій, фінансів, агропромислового розвитку ОДА, обласного центру зайнятості, Держаудитслужби, Державної податкової служби, Пенсійного фонду, управління Держпраці, банківських установ та депутатського корпусу.

Відповідно до порядку відбору бізнес-проєктів, до конкурсу допускаються суб’єкти господарювання, які отримали кредит до 500 тисяч гривень на 1 рік, створили нові робочі місця та надали повний пакет документів, визначених порядком.

Сума фінансової підтримки залежить від кількості створених робочих місць, які не можуть бути скорочені впродовж одного року з моменту отримання фінансової підтримки: за одне робоче місце – 10% від суми кредиту без врахування відсотків (тіло кредиту), за два робочих місця – 15%, за три і більше робочих місць – 20%. У разі скорочення зазначених робочих місць раніше вказаного терміну сума виданої фінансової підтримки повертається до бюджету в повному обсязі.

Сьогодні провели останнє у поточному році засідання конкурсного комітету з відбору бізнес-проєктів. На його розгляд було представлено 2 бізнес-проєкти, які реалізуються у різних сферах господарювання – виробництво, реалізація хліба і хлібобулочних виробів та оптова торгівля нафтопродуктами. Підприємці представили свої бізнес-плани та відповіли на запитання комісії.