Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

У Полтаві відбувся пам’ятний захід до Дня Гідності та Свободи

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко та директор Департаменту інформаційної діяльності та консультацій з громадськістю ОДА Вікторія Пилипенко поклали квіти до меморіальних знаків Героям Небесної Сотні та полеглим учасникам АТО. Захід провели 20 листопада у Полтаві з нагоди Дня Гідності та Свободи, який в Україні відзначають щороку 21 листопада.

Працівники обласної філармонії на площі перед адмінбудівлею облдержадміністрації засвітили свічки, які розмістили у формі Державного Герба.
«Добре пам’ятаю Революції Гідності. Тоді я жила в Києві. Пам’ятаю, що відбувалося у центрі столиці, на Майдані Незалежності. Сьогодні віддаємо шану тим, хто розпочав боротьбу за цілісність і незалежність України. Ця боротьба триває досі, зокрема на сході нашої держави. Вшановуємо пам’ять загиблих учасників Революції Гідності та полеглих воїнів. Дякуємо їм за мужність і боротьбу. Також пам’ятаємо про тих, хто продовжує боротися, перебуває у вирі подій, щодня наражаючись на небезпеку, – сказала Катерина Рижеченко. – Свічки, викладені у тризуб – символ незалежності нашої держави, – символізують борців, які загинули за Україну».
У зв’язку з дією карантину масштабних заходів на території області не проводитимуть. У населених пунктах Полтавщини упорядкують об’єкти, пов’язані із подіями Революції Гідності, пам’ятники, пам’ятні знаки, місця поховань загиблих під час Революції Гідності та учасників АТО/ООС, борців за незалежність України у XX столітті. У музеях поповнять новими матеріалами тематичні експозиції. У військових частинах, школах, закладах культури покажуть тематичні фільми та відбудуться інформаційні заходи з дотриманням протиепідемічних вимог. У храмах проведуть панахиди за загиблими і молебні за Україну.
Також цього дня команда Національного музею Революції Гідності закликає користувачів соцмереж долучатися до флешмобу #бути_гідним: під цим хештегом ділитися спогадами і роздумами про Помаранчеву революцію та Революцію Гідності. А ще 21 листопада пов’язати на одяг, рюкзак, сумку чи автомобіль синьо-жовту стрічку, адже саме за такими стрічками з першого дня Євромайдану можна було розпізнати його прихильників, це був спосіб виявити солідарність і свою позицію.
Нагадаємо, День Гідності та Свободи встановлений на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої – 2004 року та Революції Гідності – 2013 року.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk