Image

Для осіб із порушенням зору

У центрі соціально-психологічної реабілітації відбулося дитяче свято

20 листопада – Всесвітній день дитини, це день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення добробуту дітей в усьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.

Конвенція про права дитини є основним документом, що визначає правові стандарти у сфері захисту прав дитини, вона є першим і основним міжнародно-правовим документом обов'язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини. Як зазначається в документі, кожна дитина має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство.

Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства.

З нагоди Всесвітнього дня дитини та з метою ознайомлення з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, формування у дітей навичок використання отриманих знань при вирішенні реальних життєвих ситуацій у комунальному закладі „Центр соціально-психологічної реабілітації дітей” Полтавської обласної ради проведено свято „Я маю право знати свої права!”.     У ході святкового заходу діти взяли участь у різних конкурсах з правової тематики, розкрили свої таланти та творчі здібності. Від служби у справах дітей облдержадміністрації діти отримали подарунки – цікаві розвиваючі ігри, які сприятимуть тренінгу логіки і пам’яті, дрібної моторики та спритності пальців, розвивають комунікативні та творчі здібності дітей.

Наразі у центрі соціально-психологічної реабілітації перебуває  33 дитини, загалом заклад розрахований на 50 дітей.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk