Перевірили виконання протиепідемічних заходів у магазинах Миргородського району

Друк

Спеціалісти Миргородського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області продовжують здійснювати перевірки  державного нагляду (контролю) щодо дотримання постанов Головного державного санітарного лікаря України, пов’язані з поширенням коронавірусної хвороби.

Так, на виконання Доручення Прем’єр-міністра України, зазначеного в протоколі позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №10 від 13.06.2020 року під головуванням Прем’єр-міністра України щодо здійснення протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), 01 листопада 2020 року здійснили   позапланову перевірку. Перевірили  продовольчий магазин – ФОП Панасенко А.О., що у Миргороді.

Виявили такі порушення:

– на момент перевірки у магазині були відсутні термометри для проведення температурного скринінгу;

– відсутнє  інформаційне повідомлення до відвідувачів залишатися вдома (утримуватись від відвідування) при наявності ознак респіраторних захворювань;

– відсутні дезінфікуючи засоби з вмістом хлору;

– дезінфекція контактних поверхонь проводиться «Білизною»;

– антисептик для відвідувачів не спиртовмісний.

За результатами заходу складено протокол  про адміністративне правопорушення на ФОП Панасенко А.О. № 125 від 01.11.2020.

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області.