Складено два протоколи про адміністративне правопорушення – у Нових Санжарах продовжують моніторити магазини та інші заклади

Друк

Новосанжарським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області протягом тижня – з 7 по 11 вересня 2020 року перевірили 19 об’єктів, з них- 15 у складі комісії. 4 продовольчі магазини перевірили позапланово.

У ході позапланових перевірок на двох об’єктах встановлені порушення, а саме:

– у магазині ФОП Шаповалової І. Л., що у селі Руденківка – відсутні інформаційні матеріали по профілактиці коронавірусу, проводився допуск відвідувачів без масок, не організований централізований збір використаних ЗІЗ

–  у магазині «Продукти» ФОП Охналь О. Г., що у смт. Нові Санжари  – відсутній деззасіб,  проводився допуск відвідувачів без масок, на момент перевірки продавець була без ЗІЗ, не проводився температурний скринінг працівникам, не був організований централізований збір використаних ЗІЗ.

На відповідальних осіб ФОП Шаповалову І.Л. та ФОП Охналь О.Г. складено протоколи про адміністративне правопорушення.

У ході комісійних обстежень встановлені недоліки у магазині «Продукти», що у  с. Дубина ФОП Колодяжна З. Д.  – ( відсутній деззасіб для дезінфекції приміщення, не організований централізований збір використаних ЗІЗ, не проводиться температурний скринінг (згідно запису у журналі), не проводиться своєчасне вологе прибирання та дезінфекція, про що свідчать відсутність записів в журналі та невідповідний санітарний стан приміщення магазину).

Також комісійно обстежувались автоперевізники , аптеки, продовольчі та непродовольчі магазини, навчальні заклади Руденківської ОТГ.

Під час обстеження проводилась активна роз’яснювальна робота з відвідувачами, персоналом та приватними підприємцями, працівниками навчальних закладів. Роздані пам’ятки.

Увагу операторів ринку, керівників підприємств установ та організацій  було акцентовано на необхідності створення умов для систематичного виконання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину у зв’язку з поширення коронавірусної COVID-19) та проведення контролю за дотриманням рекомендацій.

Тож, рейди продовжуватимуться і далі. Дотримуйтеся протиепідемічних правил і будьте здорові!