Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Катерина Рижеченко відвідала Великі Сорочинці

Заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко з робочою поїздкою відвідала Миргородський район, зокрема побувала в селі Великі Сорочинці.

Відвідала територію Сорочинського ярмарку та садибу зеленого туризму. Поспілкувалася з головним режисером ТОВ «Сорочинський ярмарок» Олександром Князем. Обговорили подальшу співпрацю та реалізацію спільних проєктів.

«Це привабливе для туристів місце включили до Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки. Полтавщину знають й асоціюють із Сорочинським ярмарком. Наше завдання – привабити в регіон якомога більше туристів. Ми обговорили подальшу співпрацю. Можливо, разом втілюватимемо спільні проєкти. Сорочинський ярмарок –невід’ємна частина культурного надбання не лише регіону, а й всієї країни», – сказала Катерина Рижеченко.

Олександр Князь зазначив, що головне – відродити ярмаркові традиції.

 «Наше першочергове завдання, щоб Сорочинський ярмарок, як твір Гоголя, ожив повністю. Найважливіше – відродити традиції, що були знищені радянською владою в кінці 20-х років ХХ століття. Також будемо ініціювати нові мистецькі проєкти. Так, продовжуватимемо проводити Всеукраїнський пленер художників. Він дав змогу створити велику колекцію картин.  У планах зробити спільний проєкт із кобзарями. Говорили з ними і є позитивні рішення», – сказав Олександр Князь.

Планують на день народження Миколи Гоголя з колекції пленерських картин зробити виставку в обласному центрі.

 

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk