Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

В області розробляють проєкт Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2025 року

 

У приміщенні Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з розробки пропозицій до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2025 року. Провів засідання директор Департаменту Сергій Фролов.

Метою Програми є підтримка зайнятості сільського населення, створення додаткових можливостей для розвитку індивідуальних домогосподарств, малого та середнього аграрного бізнесу, поліпшення розвитку села та якості життя в сільській місцевості.

В засіданні робочої групи взяли участь спеціалісти Департаменту агропромислового розвитку ОДА, голови фермерських господарств і сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, представники Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації, сільськогосподарських дорадчих служб області, Полтавської державної аграрної академії, Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації, Полтавського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Під час засідання учасниками робочої групи була обговорена ефективність напрямків діючої Програми до 2020 року та запропоновані пропозиції до напрямків проєкту Програми до 2025 року.

На засіданні робочої комісії було констатовано, що до розробки проєкту Програми 2025 можуть долучитися всі зацікавлені особи.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації приймає пропозиції до 1 жовтня 2020 року.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk