Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Депутатська комісія підтримала звільнення директора Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей»

Відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань молодіжної політики, спорту та туризму. Участь у заході взяла заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

До проєкту порядку денного засідання внесли питання про звільнення директора Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради Валентина Гавриленка.

«Ми постійно стикалися з супротивом з боку закладу. У квітні було створено комісію щодо утримання та виховання дітей у цьому центрі. Виявили багато порушень з боку  посадових осіб, які працюють у закладі. Перевірка показала повну відсутність контролю з боку керівника центру за виконанням посадових обов’язків працівників.  Ми діяли спільно з депутатами та профільними фахівцями. За результатами перевірки було складено акт. Також було направлено подання до обласної ради щодо звільнення керівника за статтею. Сьогодні повторно подали друге подання на звільнення за статтею порушення умов контракту за результатами перевірки. Просимо підтримати», – повідомила начальник служби у справах дітей Ірина Фоменко.

Нагадаємо, перевірку проводили з 19 по 21 серпня й вона стосувалася утримання та виховання дітей у центрі. Зокрема, обставин, що призвели до загрози життю та здоров’ю потерпілого вихованця Богдана Савченка.

Депутати одноголосно підтримали звільнення директора Комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Полтавської обласної ради Валентина Гавриленка.

Також у планах перенести заклад із Полтави до гадяцького дитячого будинку.

 

 

 

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk