• +380 (0532) 56-17-18
  • info@adm-pl.gov.ua
  • Пн - Чт 9:00 - 18:00, Пт 9:00 - 16:45. На час карантину: пн-чт 8:00 до 17:00, пт з 8:00 до 15:45, перерва з 12:00 до 12:45
Image

Для осіб із порушенням зору

Мінсоцполітики працює над реалізацією законодавства у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

Під час заходу, присвяченого 15-й річниці прийняття Закону України „Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків”, заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Ольга Ревук відзначила, що цей Закон є актуальним і важливим.

Мінсоцполітики як спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків працює над створенням системи для запровадження гендерного підходу у діяльність державних органів, що у свою чергу забезпечить врахування потреб жінок і чоловіків у їхньому різноманітті та скорочення гендерної нерівності в усіх сферах життєдіяльності суспільства.

Подальше впровадження Закону України „Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків” забезпечить просування гендерної рівності в українському суспільстві відповідно до „Цілей сталого розвитку України на період до 2030 року”.

Основні завдання, які покликані скоротити гендерну нерівність в економічній, політичній сферах, подолати гендерні стереотипи, містять Державна соціальна програма забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та Національний план дій з виконання заключних зауважень Комітету з ліквідації дискримінації щодо жінок.

Ольга Ревук зазначила, що протягом цього року Міністерством розроблено та прийнято низку нормативно-правових документів, які сприятимуть просуванню гендерної рівності в сфері праці, державного управління, гендерного аналізу впливу галузевих реформ, забезпечення ефективної реалізації законодавства у сфері протидії домашньому та гендерно зумовленому насильству, а саме: Інструкцію щодо інтеграції гендерних підходів під час розроблення нормативно-правових актів, Методичні рекомендації щодо оцінювання гендерного впливу галузевих реформ, що дасть можливість визначити прямий або опосередкований вплив та наслідки реалізації державної політики на становище різних груп хлопців і дівчат, жінок і чоловіків, для своєчасного усунення диспропорцій та гендерної нерівності.

Довідково

У брифінгу взяли участь Катерина Левченко, Урядовий уповноважений з питань гендерної політики, Марина Бардіна, народний депутат України, голова підкомітету з питань дотримання Україною міжнародних зобов’язань у сфері захисту прав людини та гендерної політики Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, Сергій Кислиця, Постійний Представник України при ООН, Олена Суслова, Голова громадської організації Інформаційний консультативний жіночий центр, Алла Чигрин, заступник керівника секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин, Дмитро Каплун, заступник керівника служби Віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Елла Ламах, голова ГО „Центр розвитку демократії”.

Міністерство соціальної політики України

Image

Анонси

Увага! Триває Всеукраїнський літературний конкурс ім. Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятися зміг»
Стартує Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!»
1.03-1.04.2024 – Держкомтелерадіо оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності
5.03.2024 – Вінницький пресклуб запрошує журналістів і журналісток Полтавської області до участі в освітньому вебінарі на тему «Техніка перевірки фактів у боротьбі з дезінформацією для підготовки інформаційно-аналітичних матеріалів»
16-24.02.2024 – Національний тиждень читання поезії 2024: «Ріки незмінно течуть додому»
22.02.2024 – Вінницький прес-клуб організовує серію вебінарів для регіональних журналістів у межах проєкту «Розбудова толерантного інформаційного простору регіональними журналістами»
02.02.2024 - показ документального фільму «І кожна річка»
Image
Image
Всеукраїнська програма ментального здоров'я
Image
Image
13_poltavska.png
Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg
other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk