Previous Next

«Потрібно ефективно освоїти сто відсотків коштів ДФРР», – Олег Синєгубов

Друк

Цьогоріч на область із Державного фонду регіонального розвитку передбачено 129 мільйонів 727 тисяч гривень. За ці кошти реалізуються 14 проєктів.

Про це розповіла на нараді в голови облдержадміністрації т.в.о. директора Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій ОДА Олена Онупко.

«З передбаченої суми область вже отримала 76,7 мільйона гривень. Касові видатки – 34,3 мільйона гривень. Робіт виконано на 11,7 мільйона гривень. Тобто 22,6 мільйона – аванси», – поінформувала Олена Онупко.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив, що кошти, передбачені з ДФРР для Полтавщини, цього року необхідно освоїти цілком.

«Це питання дуже важливе. Торік було освоєно лише половину коштів із ДФРР, це незадовільна ситуація. Нині фінансування йде планово. Уже отримали більше половини від передбаченої суми. Потрібно ефективно освоїти сто відсотків коштів ДФРР. Школи, які фінансуються з цього Фонду, мають бути здані до 1 вересня. Об’єкти, які входять до Програми Президента «Велике будівництво», – до жовтня 2020 року. Інші об’єкти – відповідно до плану. Лише деякі з них – наприкінці поточного року. Голови облдержадміністрацій мають особисто контролювати хід будівництва, хід освоєння коштів», – зазначив Олег Синєгубов.

Також він розповів, що нині вирішується питання щодо залучення додаткових коштів на басейн по вулиці Петра Юрченка в Полтаві – довгобуд, на якому роботи розпочали ще в 2007 році.

«Ведемо перемовини щодо об’єкта. Нам обіцяють надати близько 60 мільйонів прямої державної субвенції на будівництво басейну», – додав Олег Синєгубов.

На апаратній нараді вирішили, що кожного тижня здійснюватимуть моніторинг стану використання коштів ДФРР.

Цього року за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в області реалізуються такі об’єкти: