Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

Олег Синєгубов наголосив, що державні кошти на оснащення харчоблоків у школах мають бути освоєні в повному об’ємі

На нараді в голови Полтавської облдержадміністрації обговорили питання фінансового забезпечення реформи середньої освіти. Директор департаменту освіти і науки Віта Ковальська розповіла про освоєння освітніх державних субвенцій в області.

«У серпні заплановано придбання 15 шкільних автобусів, у тому числі 2-х обладнаних місцями для дітей з особливими потребами. На загальну суму 28 мільйонів, з урахуванням державних коштів (21,4 мільйони) та співфінансування з місцевих бюджетів, – повідомила Віта Ковальська. – Новенькі автобуси поїдуть до Пирятина, Сенчі, Нових Санжар, Новооржицького, Великої Рублівки, Великої Багачки, Чутового, Заводського, Зінькову, у Вороньки та інші населені пункти».

На ремонт та придбання обладнання для 63 шкільних їдалень між місцевими бюджетами адміністративно-територіальних одиниць Полтавщини розподілено 13 мільйонів 250 тисяч гривень. Але на кінець липня використано лише 1,5 мільйони від загальної суми. За словами Віти Ковальської, не оголошені процедури закупівель для шкіл м. Полтава, Глобинського, Кременчуцького, Лохвицького, Полтавського та Решетилівського районів, м. Глобине та Піщанської сільської ради.

«Це неприпустимо, коли кошти на оснащення шкільних їдалень є, а ми їх не використовуємо, – сказав голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов. – Харчоблоки в школах мали б облаштувати до початку навчального року. Але до кінця 2020 року ми просто зобов’язані це зробити. Тому на цьому тижні проведемо відповідну нараду з головами райдержадміністрацій та педагогами, які мають прозвітувати, у чому причина затягування процесу закупки обладнання».

Також на нараді обговорили використання субвенцій із держбюджету на придбання:

–       обладнання для спеціальних шкіл та начально-реабілітаційних центрів (650 тисяч гривень);

–       обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій (26 мільйонів гривень).

За програмою «Нова українська школа» на Полтавщині розподілено субвенцію з держбюджету в сумі 37 мільйонів 219 тисяч гривень. Із них на закупівлю засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів початкових класів – 9,3 мільйони гривень; на закупівлю меблів для початкових класів – 14,8 мільйонів гривень; на закупівлю комп’ютерного обладнання для початкових класів – 13 мільйонів.

За програмою „Спроможна школа для кращих результатів” у державному бюджеті на 2020 рік Полтавській області передбачено 20 мільйонів гривень. Ці кошти планується освоїти на проведення будівельних робіт у 6 закладах загальної середньої освіти.

Крім того на якісне оснащення шкіл залучаються кошти обласного бюджету:

– на придбання ноутбуків (99 штук) для опорних шкіл та профільних ліцеїв (очікувана вартість 1 881,00 тис. грн);

– на обладнання для навчальних кабінетів і 17 SТЕМ-лабораторій спрямовані кошти в сумі 22 мільйони гривень.

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk