Image

Для осіб із порушенням зору

Previous Next

На Полтавщині за кошти обласного бюджету закупили спортивне обладнання для людей з інвалідністю

Полтавський обласний осередок «Союз організацій інвалідів України» презентував спортивне обладнання, яке закупили за обласні кошти в межах проєкту «Артспорт». Ця ініціатива перемогла у конкурсі  проєктів громадських організацій, який проводить Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

Вартість придбаного обладнання в межах проєкту «Артспорт» становить  60 тисяч гривень. Це тенісні столи та набори для гри в бочче.

«Завдяки цьому обладнанню в фойє сесійної зали будуть проходити постійні тренування по бочче та настільному тенісу. Це приміщення пристосоване для людей з інвалідністю. Вони там мають змогу пограти. Також запрошують мене на тренування. І я долучаюся до них. Навіть не уявляла, що ці люди з таким азартом  грають. Сподіваюся, що не тільки в приміщені сесійної зали, а й за її межами будемо розвивати та впроваджувати такі тренування», – сказала заступник голови облдержадміністрації Катерина Рижеченко.

Також в межах проєкту буде проведено виставку творчих робіт осіб з інвалідністю.

В Полтавській області налічується більше 80 тисяч осіб з інвалідністю. Із них більше 4 тисяч людей на інвалідних візках. Більше 200 дітей на інвалідних візках. Серед них є багато визнаних і не визнаних талантів.

 

Image

СТОРІНКА ДЕПАРТАМЕНТУ У FACEBOOK

Відео youtube Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ПОлтавської облдержадміністрації
oda-ban2.png
oblrada2.png
ghestova_mova.jpg

АВТОРИЗАЦІЯ

other-tasks-metro-icon-1.png

Основні завдання Департаменту

  • забезпечення реалізації державної політики у сфері інформації, комунікацій з громадськістю;
  • сприяння реалізації конституційного права громадян на свободу слова та безперешкодній діяльності засобів масової інформації;
  • участь у формуванні та реалізації державної політики у сфері інформації і видавничої справи з метою повнішого задоволення потреби населення області в інформаційній та видавничій продукції;
  • здійснення заходів щодо розвитку інформаційного простору та інформаційної інфраструктури області;
  • аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіоні;
  • проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики;
  • сприяння місцевим органам виконавчої влади у забезпеченні взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.
© 2018 Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської обласної державної адміністрації. Матеріали на сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International license , якщо не вказано іншого. https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/deed.uk